Přímý přenos zápasů, můžete sledovat zde.

Zápasy:

13.1. 2017

ČR - Rusko 3:3 (1:1) B: Lukáš Plochý 3x

V nepříliš ofenzivně laděném utkání rozhodovalo zahrávání standardních situací. Zachránit těžký vstupní zápas se povedlo českému týmu až z dohrávaného rohu.

ČR - Portugalsko 7:4 (3:3) B: Jan Železný  3x, Lukáš Plochý 3x, Ondřej Dubina

Po infarktovém začátku kdy po rychlém vedení českého týmu přišlo bleskurychlé potrestání ztráty koncentrace a soupeř v rychlém sledu vsítil tři branky, se náš výběr oklepal a převzal otěže zápasu, výsledkem je remízový poločas.
V druhém poločase český tým zlepšil svůj výkon a rozdílem tří branek urval za první zápasy cenné 4 body.

14.1. 2017

ČR - Polsko 2:3 (0:3) B: Lukáš Plochý, Jan Železný

Výrazně zlepšený výkon a agresivní napadání ve druhé půli činilo soupeři potíže. Český tým se rval do konce zápasu o remízu zajišťující postup do semifinále, ale na víc než prohru o gól to nestačilo. Ted jen můžeme držet palce Portugalcům, aby dokázali uhrát s Ruskem lepší výsledek než prohru o šest branek.

ČR - Chorvatsko 5:6 (2:4) B: Čeněk Zuna 2x, Lukáš Plochý 2x, Denis Tomeš

V pohledném utkání naši celý zápas doháněli skóre. Přes závěrečný tlak se nám ho však dohonit nepodařilo. Technicky skvěle vybaveni Chorvaté si tímto zajistili záchranu, pro nás se nic nemění, potřebujeme pro záchranu v elitní divizi zítra zvládnout zápas se Švýcarskem v 10:00 (11:00 SEC).

15.1. 2017

ČR - Švýcarsko 2:2 (0:1)  B: Adam Uhlíř, Čeněk Zuna

V posledním, opět dramatickém, utkání český tým pouze remizoval se Švýcarskem a s ohledem na horší skóre sestoupil zpět do B divize. Přes neúspěch chci, jako manažer týmu poděkovat klukům za jejich stoprocentní přístup po celou dobu turnaje. (Petr Černý)

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U21 muži > Junior Championships U21 - AKTUALIZOVÁNO