1. Den ve Skotsku

21.1.2011

Celý turnaj začal srazem v 9 hodin na Ruzyňském letišti před McDonaldem. Jak se již očekávalo někteří jedinci přišli „nečekaně“ pozdě. Když jsme se konečně sešli, odebrali jsme se k terminálu číslo 2, kde nás čekalo naše první turnajové Faux-Pas.

U odbavení nám slečna řekla, že se zavazadla nepočítají na Kg, nýbrž na jejich počet. To nám způsobilo menší potíže, jelikož některé hráčky měly zavazadla 2. S tímto problémem jsme se popraly celkem slušně a za několik minut jsme seděly v letadle. I s půlhodinovým zpožděním jsme v pořádku dorazili do Amsterodamu, kde jsem volný čas před druhým odlete strávili obědem.

V Glasgow nás čekalo nepříjemné překvapení v podobě husté mlhy a téměř dvouhodinové cesty autobusem na hotel. Po ubytování a odpočinku na hotelu jsme se odebrali na večerní trénink, kde jsem se seznámili s povrchem a dopilovali standartní situace. Největším překvapením asi bylo rozšíření hřiště. Pak následovala dlouho očekávaná večere na kterou se všichni moc těšili. Po večeři se část týmu odebrala na první nákup do místní „jednoty“ a zbytek šel na pokoj urputně přemýšlet o volbě kapitánky, kterou se stala Neuby. Když už jsme se odebíraly ke spánku, přišla Máňa s velmi špatnou zprávou a to že nesmíme mít bílé boty. Některé z nás to začaly řešit hned barevnými fixy, ostatní to nehrotily a nechaly tomu volný průběh. Tím jsme ukončily náš první den a šly se vyspat na velmi důležité první utkání proti Bělorusku.   

Loading...

Reprezentace U21 ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
 
 
Loading...

Reprezentace U21 ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...