1.ročník MČR v BEACH HOKEJI - přihlas svůj tým!!!

31.7.2012

Rádi bychom Vás pozvali na 1. ročník turnaje v BEACH HOKEJI, který se uskuteční dne 25. srpna 2012 na beach-volejbalových kurtech v areálu Slavia Praha.

Vzhledem k tomu, že se jedná o jedinečnou akci, která zatím nemá v ČR obdoby, bude tento první ročník také neoficiálním premiérovým soubojem o titul Mistra ČR v Beach hokeji!!! Budete to právě Vy a Váš tým?!

V současné době jedná organizační tým s potenciálními partnery turnaje, proto doufáme, že účast bude hojná a hlavně nálada veselá. 

Prosím čtěte pozorně níže uvedené body, před zasláním závazné přihlášky na turna. Je velmi důležité, abyste se přihlásili co nejdříve a zaplnili tak místo v turnajovém pavouku. Celý systém a úplná pravidla turnaje budou zaslány všem účastníkům s dostatečným předstihem před turnajem.

Kategorie:   ŽENY x MUŽI

Minimální počet hráčů v týmu: 5 (hrát se bude 4+1, tzn.4 hráči v poli + jeden v rozdílném trikotu s pravomocemi  golmana)

Hrací doba:  2 x 8minut

Startovné:   100Kč/osoba

Minimální věk hráčů: 15 let

Dresy: jednotné pro družstvo

Hrát se bude na boso, s klasickými hokejkami a pěnovým míčkem /větším než normálně/. 

Více info na http://www.facebook.com/events/338678336207954/

Po skončení turnaje následuje  BEACH PARTY s hudbou, tancem, grilem a koktejly. S otevřenou náručí jsou v areálu v Edenu vítáni i mimopražské týmy. Zároveň bude vyhlášen tým s nejoriginálnějším názvem a dresy - buďte originální!!!

 

Závazné přihlášky zasílejte včetně názvu týmu nejpozději do 31.7.2012 na: 

 

Těšíme se na Vaši účast

 

za komisi Organizace turnajů a akcí

Pavla Nešporová, Jiří Huptych, Martin Hanus

pozemnihokej.cz > Soutěže > Články > Extraliga ženy > 1.ročník MČR v BEACH HOKEJI - přihlas svůj tým!!!

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...