Mistrovství Evropy U18 chlapci, Cork 2016

28.8.2016 Hodnocení ME U18, divize A, Cork, 2016

V loňském roce se naší reprezentaci U18 podařilo na ME v Calais (Francie) skončit na druhém místě a zcela zaslouženě postoupila do divize A. Poprvé v historii si tak naši mladíci zahráli v kategorii U18 nejvyšší divizi A, která se letošního roku uskutečnila v Irské republice ve městě Corku. Tento úspěch byl umocněn také skutečností, že ještě v roce 2014 reprezentace do 18-ti let hrála ME v Praze v divizi C. Jak jistě již víte, reprezentace do 18-ti let skončila na letošním ME U18, divize A, Cork, Irsko, tedy na vrcholném turnaji své kategorie na posledním místě (8.místě). Hodnotit tuto kategorii pouze s ohledem jen na dosažené výsledky by nebylo správné a s ohledem na odvedené výkony kluků a současný stav mládežnického hokeje spravedlivé.
Postupně jsme se utkali: Belgie – ČR 8:0 (3:0), Irsko – ČR 11:1 (5:0), Německo – ČR 10:0 (6:0),
ČR- Itálie 1:5 (0:1), Španělsko – ČR 6:2 (1:1). více

1.8.2016 U18 chlapci jdou do B divize

Reprezentace kluků do 18 let skončili na Eurohockey Championships na poslendím 8. místě. Pro hráče to byla cenná zkušenost, kterou zužitkují na dalších reprezentačních akcích. Shrnutí a celkové hodnocení čekejte v následujících dnech.  více

27.7.2016 U18 chlapci - Irsko 1:11

ČR - Irsko 1:11 (0:5), rohy 7:8 více

27.7.2016 U18 chlapci - Německo 0:10

24.7.2016 U18 chlapci - Belgie 0:8

Cenné zkušenosti v prvním střetu se spičkovým hokejem pro náš tým, škoda tyčky Denise Tomeše. více

20.7.2016 ME U18 chlapců divize „A“ klepe na dveře

Již příští neděli 24.7. bude rozehráno za účasti českého týmu mistrovství Evropy divize „A“ v irském Corku. Během tří let (dvou cyklů) dokázalo mužstvo postoupit z divize C do divize B (Praha 2013) a následně pak i z divize B do divize A (Calais 2015). Jedná se o historický úspěch, turnaj s těmi nejlepšími týmy si v této kategorii čeští mladíci do 18 let zahrají vůbec poprvé v historii mistrovství. Tým v rámci přípravy na teno turnaj na jaře absolvoval 10 celodenních srazů a odehrál 11 přípravných zápasů. více

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U18 chlapci > Mistrovství Evropy U18 chlapci, Cork 2016