21.8.2016 Shrnutí ME U18 aneb cesta k bronzu

V termínu 24.7. – 31.7. jsme se zúčastnili ME v Glasgow. více

1.8.2016 Holky slaví bronz!!!

Poslední den a s ním zápas o bronzovou medajli.
Ráno začalo klasickým ranním výběhem a lehkou snídaní, jelikož nás utkání o umístění čekalo již v 10:30 .
V prvním poločase jsme si vytvořily spoustu golových šanci, ale bohužel nám vždy chybělo přesné zakončení a tak to byly právě Skotky, které se dostaly do vedení golem z rychlého protiútoku. Za stavu 0:1 jsme odcházely do šatny.
V druhém poločase jsme si hned nazačátku spravily chuť golem Veroniky Kopřivové, která srovnala na 1:1. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a oba dva týmy si vytvářely golové příležitosti. Několik minut před konce byla proti nám nařízena penalta, kterou již tradičně naše golmanka Tereza Kopřivová skvěle zlikvidovala. V poslední minutě Skotky zahrávaly trestný roh proti nám. Roh jsme výborně odbránily.
Čekaly nás znovu nájezdy. Po včerejší generálce jsme si věřily.
Skotka nájezd nedává. Od nás jako první nekompromisně proměnuje Anna Kolářová. Další skotská hráčka znovu nedává gol. U nás naopak Lucie Šanková proměnuje a vedeme 2:0. Třetí skotka nedává. Na vítězný nájezd se chystá Barbora Pažitová, která je faulována od golmany, ale rozhodčí penaltu nepíská. Skotská hráčka musí dát gol, pokuď nedá, bronz je náš. Naše golmanka Tereza Kopřivová však skotské hráčce nedává šanci a tak se radujeme z krásného 3.místa. více

27.7.2016 U18 dívky - Itálie 0:0

Děvčata míří do semifinále více

27.7.2016 U18 dívky - Rakousko 3:1

Včera jsme hrály velmi důležitý zápas proti Rakušankám. Ráno jsme začali klasickým výběhem po přilehlém parku. Po snídani jsme shlédli video a vyslechli taktiku na dnešní zápas.
V 15:30 jsme nastoupily k utkání. V prvním poločase se hra odehrávala převážně v naší obranné čtvrtině. Tlak jsme ustály a vytvořily si trestný roh, který proměnila Anna Kolářová. Rakušanky vzápětí odpověděly také golem z trestného rohu a tak jsme odcházely do šaten za stavu 1:1.
Do druhého poločasu jakoby na hřiště nastoupil úplně jiný tým. Holky si začaly věřit a předváděly pěkný útočný hokej. Po sporném odpískání byla proti nám nařízena penalta, kterou naše golmanka Tereza Kopřivová skvěle vychytala. Po penaltě se ozvala druhá ze sester Kopřivových Veronika a ukázkovou dorážkou nás dostala do vedení 2:1. Další gol z rohu si již tradičně připsala naše rohová kanonýrka Anna Kolářová a svým golem uzavřela skore zápasu na 3:1.  více

24.7.2016 U18 dívky - Skotsko 2:3

Začátek zápasu pro náš tým vyvíjel slibně. Díky střele z rohu v Anny Kolářové šel . minutě šel náš tým do vedení. Následovala penalta a poločas byl 1:1. V druhém poločase byly úspěšnější Skotka, 1:2. Na tuto situaci opět reagovala Anna Kolářová a vyrovnala na 2:2. Skotky zabojovaly a nakonec se radovaly z vítězství 2:3.  více

20.7.2016 Dívky U18 zabojují v Glasgow

Již tuto sobotu odletá reprezentace dívek U18 na EuroHockey Championships II. do skotského města Glasgow. Ve skupině změří své síly s Rakušankami, Italkami a s domácím týmem Skotska.  více

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U18 dívky > ME U18 dívky > Mistrovství Evropy II, U18 dívky, 2016