TMK - 3. trenérský workshop se blíží!

4.6.2015

Je za námi 2. trenérský workshop . Před námi 3.díl, neváhejte se přihlásit!


V pátek 29.5. 2015 proběhl 2. trenérský workshop v salónku M. Huptycha na Slavii. Workshop byl zaměřený na presink a to jak útočný, tak po celém hřišti. Diskuze trenérů probíhala v přátelském duchu. V diskuzi zazněly zajímavé otázky:  Co to je pres? Druhy presu? Druhy obrany při presu? Jaký je rozdíl mezi napadáním a presem? 

Mezi zúčastněnými trenéry tak došlo k zajímavým diskuzím a předávání informací a zkušeností.

Pro třetí díl, který Vám chceme nabídnout při ME v pozemním hokeji v Praze v termínu 18.7. 2015, je téma ANALÝZA ZÁPASŮ dle zadaných témat.

Těšíme se na Vás! Pro přihlášené trenéry vstup zdarma!

Je nutné se přihlásit ! 

Info: 605080385
e-mail : petr.bodnar@pozemnihokej.cz

Petr Bodnár
TMK

pozemnihokej.cz > Trenéři > Semináře > TMK - 3. trenérský workshop se blíží!

Trenérský web

Nacházíte se v části stránek Českého pozemního hokeje, které jsou učeny trenérům pozemního hokeje. Pokud máme možnost jakkoli využívat moderních informačních technologií k propagaci a dalšímu vzdělávání samostudiem, případně výměnu zkušeností, je třeba toho využít. Obsah stránek je zaměřen na:

1) informace o seminářích a školeních, včetně možnosti se online přihlásit a zaregistrovat,
články s populárně naučným obsahem,

2) trenérskou znalostní databázi, která obsahuje tréninková cvičení, video ukázky, nebo metodické rady a pokyny k trénování všeobecně,

3) adresář trenérů.


Doufáme, že trenérský web bude cenným nástrojem nejen pro plánování tréninkového procesu všech kategorií, ale zároveň velkou inspiraci a motor pro vlastní práci na poli trenérském