3. VÁNOČNÍ POZEMKÁŘSKÝ KARNEVAL

18.12.2012

Letoš již potřetí jsme měli možnost sejít se a společně oslavit druhou adventní neděli v krásných prostorách kostela Sacre coeur. Pro děti byl připraven bohatý program. O veselou náladu se postarali klauni, děti uvítaly i malování na obličej, ty nejmenší se vyřádily ve skákacím hradě a pro velké i malé byla k dispozici "Santova tvořivá dílna".

Letos zájemci v dílně pilně lepili dřevěná zvířátka, zdobili perníčky nebo vyráběli barevné andělíčky. Děti tančily, zpívaly, hrály si a každý si domů odnesl krásný dárek.

Velice nás potěšil počet dětí, které na tuto již tradiční akci zavítaly. Všechny masky byly opravdu krásné a rok od roku je těžší vybrat tři nejlepší. Letos se na prvním místě umístila Pipi dlouhá punčocha, druhá byla žabka a na třetím místě malý leopard.

Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří se na organizaci podíleli, a bez kterých bychom ji pořádat ani nemohli. Jmenovitě: Rodina Kolářova (Hanka, Pavel, Míša, Anička, Vojta a Marek), Martin Hanus, Petr Kopecký, Magdalena Haltuchová, Míša Turková, Jakub Mejzlík, rodina Lomských (Vlasta, Zuzka a Jirka), Míša Vostárková, Kateřina Jelínková, Martin Uher, Karolína Kříženecká, Štěpánka Rácová, Martina Babická, Jana Kamarádová a Markéta Kovaříková.

Fotografie z akce naleznete zde: http://karnevalph.rajce.idnes.cz/Pozemkarsky_karneval_-_9.12.2012/ a http://martasu-martasu.rajce.idnes.cz/PH_Mikulikulas_a_Karneval_2012

Všem, kteří si udělali v předvánočním shonu čas a přišli, děkujeme a budeme se těšit opět na viděnou nejpozději příští rok.

Přejeme krásné a klidné prožití vánočních svátků.

 

Pavla Nešporová

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Ostatní > 3. VÁNOČNÍ POZEMKÁŘSKÝ KARNEVAL
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...