5.den MS: Češky senzačně třetí na MS !!!

7.2.2015

Lipsko - Historický úspěch - Češky slaví neuvěřitelný bronz z MS!!!

ČR - Rakousko 2:0 na nájezdy(0:0, 0:0) 

Infografika zde.

České reprezentantky dovršily svou spanilou jízdu na Mistrovství světa ziskem bronzových medailí. V nervózním a nervydrásajícím finále dlouho byly lepším celkem, nicméně nebyly schopny vstřelit branku. Osmitisícové publikum bylo na jejich straně, nicméně ani to nepomáhalo. Druhé dějství jakoby kopírovalo to první, nicméně i Rakušanky se osmělovaly a podnikaly nebezpečné protiútoky. Ty však likvidovala s přehledem nejlepší brankařka turnaje Čecháková.

Když základní doba nepřinesla branku, šlo se na samostatné nájezdy. Bížová ten první neproměnila, stejně tak jako Rakušanky. Laciná poté předvedla chladnou hlavu a rychlé ruce a nedala rakouské brankařce šanci. Následova kapitánka soupeřek Vukovich, ale i ta si vylámala zuby na neuvěřetilně chytající Čechákové. Reinosová měla tak bronzovou šanci. Po krátké kličce do pravé strany si položila brankařku a bez zaváhání poslala míček do sítě. Česká radost mohla vypuknout. 

Češky získaly historický úspěch a první medaili ze světových šampionátů vůbec – ať už v pozemním hokeji, nebo v tom halovém. 

Další výzvou, jež čeká český pozemní hokej, je Olympijská kvalifikace mužů v Jihoafrické republice od 6.března t.r. Zajistí si muži místo na OH v Rio de Janeiru a navážou tak na úspěch svých ženských kolegyň z MS v Lipsku? 

-jam- , -sts- , -jak-

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Ostatní > 5.den MS: Češky senzačně třetí na MS !!!
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >
 
 
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...