7.kolo Extraligy Z: Andrášková vychytala Slavii, Praga v krásném duelu vyhrála v Rakovníku!

10.10.2011

Jak vystavit hráz, to se naučila Andrášková u moře. V sobotu jí postavila Slavii.Jak vystavit hráz, to se naučila Andrášková u moře. V sobotu jí postavila Slavii.
Jak vystavit hráz, to se naučila Andrášková u moře. V sobotu jí postavila Slavii.

Praha - Minulý týden přinesl nejprve v dohrávce výhru Slavie nad Mnichovicemi, regulérní kolo v sobotu pak prohru sešívaných na Hostivaři, Rakovníka s Pragou a Mnichovic s Bohemians.

Úterní večer v Edenu a jasná výhra sešívaných dívek s Mnichovicemi v ligové dohrávce dávaly znát, že jsou slávistky dobře připraveny na sobotní šlágr s Hostivaří. Ta se však dokázala kvalitně připravit a připravila Slavii první prohru v sezoně. Praga v dalším duelu dokázala ve skvělém utkání porazit těsně Rakovník. Dívky Bohemians si poté v duelu týmů z chvostu tabulky poradily s Mnichovicemi.

4.10.2011 - dohrávka

SK Slavia Praha - HC Mnichovice 11:0 (6:0)
Bížová 5x, Hradecká 2x, Reinosová, Kovaříková, Šimůnková, Srnová

bez vyloučení

V utkání kočky s myší si domácí hráčky v pohodovém tempu poradily s hostujícím družstvem. Mnichovické dívky si vybojovaly za utkání jen jeden trestný roh. Za Slavii excelovala střelecky Adéla Bížová, která se prosadila pětkrát.

8.10.2011

HC Hostivař - SK Slavia Praha 1:0 (1:0)
Neplechová Denisa

ŽK: bez vyloučení

Rozhodčí: Kavanová, Margolien 

Neplodná Slavia a z brejků hrozící Hostivař. Zhruba tak by se dalo vystihnout toto utkání. Z počátku zápasu hrozily domácí dívky, odměnou jim byla vedoucí branka sniperky Denisy Neplechové. Ta s bravurou sobě vlastní proměnila  krásný únik Moniky Košťálové. To slávistky probralo a nadechly se k odporu. V cestě jim však stála velmi pozorně chytající domácí zeď v brance Lucie Andrášková. V druhém dějství jsme měli možnost vidět pokračující neplodný tlak hostujících hráček a nespočet trestných rohů v domácím kruhu. Slávistky však byly bezradné, střely končily mimo branku nebo na bezchybné Andráškové, která až do konce utkání odolala a stala se tak jasnou hvězdou utkání.


HC Rakovník - HC Praga 2:3 (1:2)
T. Matoušková, Kříženecká - Decsyová, Jirsová, Nedvědová

ŽK: Hanzlová - Laciná

Rozhodčí: Mejzlík, Němeček

Krásné utkání se zaslouženým vítězem. V počátku utkání zahrozily nejdříve z TR domácí dívky a díky Tereze Matouškové se dostaly do vedení. To však byla spíše výjimka. Praga totiž předváděla v prvním poločase kvalitní hru, které stačily rakovnické hráčky pouze za cenu nedovolených zákroků. Z nich pramenily zelené karty a trestné rohy. Nejprve tak zaslouženě vyrovnala opět nebezpečná Decsyová a krátce před poločasem poslala do vedení Pragovku Jirsová. Gól padl po ukázkově sehraném trestném rohu. Druhé dějství začalo zlepšeným výkonem Rakovníka a  vyrovnání nestárnoucí matadorky Kříženecké. Ta se prosadila jedovatým úderem, který dozajista pilovala ještě na přírodní trávě v minulém století. Po vyrovnání jsmě měli možnost vidět na naši ženskou ligu až neskutečně kvalitní hokej, který byl plný nasazení, soubojů a technických dovedností. Když už se zdálo, že utkání nenajde vítěze, utrhla se do brejku dvojice hostujících dívek a naprosto osamocená Nedvědová dokázala chladně překonat vyběhnuvší golmanku Matouškovou. Domácí dívky pak měly v závěru možnost vyrovnat po rohu, který byl nařízen za zbytečný skluz a hru tělem kapitánky Pragy Laciné, Baštová v hostující kleci však byla proti. Rakovník tak poprvé prohrál...


HC Bohemians - HC Mnichovice 3:1 (0:0)
Borská 2x, Dolejšová - Zittová

ŽK: bez vyloučení

Rozhodčí: Mack, Margolien

ani jeden z týmů nedodal podklady k utkání


připravil Jakub Mejzlík (omluva redakce za zpoždění reportáže)

 

 Extraliga 2011/2012ZVRP+-+/-B
1.Rakovník64113592613
2.Slavia641132102213
3.Hostivař64021661012
4.Praga64021712512
5.Hradec6204618-126
6.Bohemians6204621-156
7.Mnichovice6006137-360

 

Další kolo:

15.10.2011

12.00 Hostivař - Praga
14.15 Bohemians - Hradec
          Mnichovice - Rakovník

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
pozemnihokej.cz > Soutěže > Články > Extraliga ženy > 7.kolo Extraligy Z: Andrášková vychytala Slavii, Praga v krásném duelu vyhrála v Rakovníku!
Loading...

Extraliga ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Extraliga ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...