Slavnostní otevření hřiště pozemního hokeje - TJ Plzeň Litice

Klub pozemního hokeje TJ Plzeň Litice bude slavnostně otevírat své nově vybudované hřiště, na které přispěli i mnozí z Vás :) Bude to celovíkendová akce, kam se sjedou mimo jiné i reprezentační týmy žen a mužů. Je i přislíbená mezinárodní účast týmu HGN Norimberk! Tímto by klub rád všem poděkovat za podporu.

Doslova klub Plzeň Litice vzkazuje:
Děkujeme Vám za Vaši podporu finanční! Vaše pětistovky, ale i vyšší částky, nám pomohli nejen se sníženým dluhu, ale především s rozvířením situace okolo hřiště a s následnou pomocí od kraje, města a obce. Děkujeme Vám za Váš zájem! Kdy se mnoho z Vás v průběhu našich kauz a stavby ptalo, zajímalo, jak se daří, jak vše pokračuje... Děkujeme za další rozdílné pomoci! Sponzorsky, radou, kontaktem či zkušeností jste nás posouvali o kousek dál.

V posledním březnovém víkendu otevíráme naše hřiště a budeme moc rádi, když budete u toho. A pokud Vaše kroky v tu dobu budou mířit jiným směrem, rádi Vás uvítáme jindy.

Jaké to je, být rozhodčí

Na hřišti proti sobě stojí dva týmy, o průběhu zápasu kromě nich rozhoduje ale také rozhodčí. Jaké to je, být v této obtížné roli, a co to přináší?

Kdo letos ovládl halu?

Hala je u konce, veškeré dění se opět přesune na velká venkovní hřiště, kde budou balónky létat vzduchem. Předtím je ale důležité, shrnout si, jak to letos v hale všechno dopadlo.

Turnaj školních kroužků aneb jak vykouzlit dětský úsměv?

Odpověď je jednoduchá. Dáte jim do ruky hokejku a hvizdem zahájíte zápas a je to :) Radost ze hry byla opět vidět na všech třech hřištích turnaje školních kroužků, který se konal 9.3. v hale na Slavii. Tuto radost pro hokejové kroužky se nám daří v dětech vyvolat již popatnácté. Je to neuvěřitelné, ale tuto sobotu jsme oslavili 15. ročník školních kroužků pořádaný Českým svazem pozemního hokeje. Děti opět čekaly hokejové zápasy, kdy bylo 18 škol rozděleno do tří skupin. Každý si zahrál s každým a mezi zápasy se mohl rozptýlit na skákacím hradě, nafukovací klouzačce a nebo si vyzkoušet nejrůznější slalomy, střely a hry s hráči reprezentace do 18 let.

Překvapením tohoto ročníku bylo vystoupení kouzelníka Pavla Dolejšky, který s námi oslavil již 10. ročník, a proto bylo jasné, že i u toho patnáctého nemůže chybět.

Další novinky

Domů

473x236_web_bannery_hokejprodeti.png

473x236_web_bannery_hokejnazemi.png

          f.jpg     insta.jpg   fli.jpg     you.jpg

 

Zprávy a výsledky:
Více článků

Naši partneři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
 

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...