Antverpy pohledem trenéra - den 1

10.1.2018

Středa 10.1.2017 - odjezd na turnaj a hned problémy, snad jsme si to vybrali dopředu

Český tým mužů je v Antwerpách, chybí jeden den do začátku turnaje.

Před odjezdem se museli řešit náhle dva problémy. Nejdříve se omluvil Richard Kotrč, další povinnosti mu nedovolili odcestovat s týmem. Litický Lukáš Nocar převzal jeho roli na Mistrovství (úspěšný trenér loňského halového ME juniorek). Naskočil do rozjetého vlaku ale už první hodiny naznačili že bude přínosem pro tým.

Další problém nastal den před odjezdem, kdy si Tomáš Procházka přivezl zranění z pondělního kola bundesligy. Do středečního poledne jsme stále doufali v Tomášovu účast, ale vyšetření u svalového specialisty odhalilo závažné poranění svalu a tím nemožnost reprezentovat. Tuto nemilou novinu jsme dozvěděli cestou do Antwerp, neb jsme stále doufali že zranění nebude natolik vážné. Bohužel ani jeden ze tří oslovených náhradníků nemohl kvůli škole a s ní spojených povinostech odcestovat (toto jsme řešili již v úterý jako záložní alternativu, jelikož  jsme neznali zatím rozsah Tomášova zranění).

 

Nakonec jsme se rozhodli dopsat na soupisku hráče Bohemians Aleše Peřinku, který tím tak doplní obranné řady. Aleš je zkušený hráč, který s náhlou změnou problém mít určitě nebude.

 

Petr "Tronda" Troníček

Loading...

Halové mistrovství Evropy mužů 2018 - Antverpy

Stránkování

12 3 >
 
 
Loading...

Halové mistrovství Evropy mužů 2018 - Antverpy

Stránkování

12 3 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...