Čtvrtek 11.1.2017

Po brzké snídani nás čekalo od devíti seznámení s halou a povrchem. Lotto Aréna vypadá dobře a pokud se sejdou diváci bude dobrá atmosféra. Bohužel povrch není kvalitní. Plastové desky by takový problém nebyly, ale betonový provrch pod nimi. Není rovný, kabelové rošty vytvařejí prohlubně v pastovém povrchu.

Během tréninku jsme si vyzkoušeli různé signály a zahráli jsme si na dvě.

Před obědem měli hráči svůj meeting, který doplníme odpoledne týmovým meetingem.

Po ranním tréninku a relaxaci nás čekali od 17:00 Švýcaři. Zápas hraný 3x12 minut. Vystřídali jsme při něm oba brankáře a zkoušeli hru v oslabení i bez brankáře. Dohodli jsme se že místo trestných rohů budeme mít trestné nájezdy, jako rozhodčí zaskočil náš manager Jirka Huptych. První dvě třetiny jsme měli zápas pod kontrolou a si spoustu příležitostí ve střeleckém kruhu – bzli jsme ve vedení i co se týče skóre. Poslední čtvrtina se nám v defenzivě úplně nevydařila. Zápas skončil 6:4 pro Švýcary.

Po následné analýze zápasu jsme upravili obranné postavení na zápas s Něměckem abychom eliminovali soupeřovo přešíslení, které nám vznikalo.

Střelci branek:

Martin Seeman 2x

Jakub Kyndl

David Vacek

Večer jsme si udělali poradu s jednotlivými formacemi, kde jsme si probrali nutné změny v defenzivním postavení. Směrem dopředu jsme byli aktivní a šance si připravit dokázali v této části hry bylo zlepšení oproti turnaji ve Vídni evidentní.