Bambiriádní pozemák 2011

27.5.2011

Na svaz nám často chodí reakce z klubů. Jsme rádi, že je může dál poslat do světa díky našemu webu. Pokud se i Vy chcete svěřit s tím, co je u vás nového, neváhejte kontaktovat Martinu Motshagen.

Střípky z webu www.hchostivar.com aneb pohled na Bambiriádu z pohledu zúčastněných:

Prezentace pozemního hokeje na Bambiriádě byla rozdělena mezi jednotlivé kluby, které o ní projevily zájem. HC Hostivař měla za úkol celou akci začít ve čtvrtek dopoledne a byla vystřídaná po obědě Presidentem a Slavií. Děti měly možnost procházet si stánky samostatně, nebo svou aktivní účastí na každém stánku a získáním všech razítek získat malou odměnu. Tato akce je a byla velmi cennou příležitostí rozšířit řady našich nejmladších hráčů.

Přípravy na Bambiriádu se naplno rozjely 14 dní před jejím začátkem na schůzce, kde se rozdělily úkoly a nastínily představy, možnosti a požadavky ze strany svazu i organizátorů Bambiriády. Ve středu večer jsme s Jirkou Huptychem a Jirkou Mackem navezli většinu materiálu na naší prezentaci ze svazu do Dejvic a připravili stan, nástěnky a venku kus umělé trávy. 

Ve čtvrtek ráno před začátkem akce jsme se dostavili s dorostenci Vaškem Průchou, Pepou Kůrkou a dorostenkami Luckou Ledvinovou a Veronikou Kasnerovou, abychom si vysvětlili plány a průběh akce. Připojili se k nám i dva reprezentanti ze Slávie a vše mohlo začít. Snažili jsme se především oslovit co nejvíce dětí i dospělých, nechat je vyzkoušet hru s míčem a hokejkou a případně i střílet na brankáře. Za odměnu dostávali razítka a několik informačních letáčků s informacemi o pozemním hokeji, o našem náboru aj. 

Věřím, že se nám podařilo nalákat alespoň několik (možná pár desítek) dětí a rodičů, aby začali uvažovat o pozemním hokeji jako o atraktivním sportu.

Rád bych poděkoval za pomoc dorostencům a dorostenkám, kteří mi pomáhali s propagací a generální sekretářce svazu, paní Martině Motshagen, bez jejíhož zprostředkování bychom tuto příležitost k propagaci nedostali. 

Michal Dudák

Soubor:
Bambi pozemak.doc
Formát:
doc
Velikost:
174kB

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Ostatní > Bambiriádní pozemák 2011

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...