Běhej, skákej, posiluj, hokej si víc zamiluj

10.2.2015

Komise mládeže Českého svazu pozemního hokeje vyhlašuje týmovou tříměsíční soutěž, která by měla přispět ke zlepšení základních kondičních parametrů nejmladších pozemních hokejistů a hokejistek. Soutěž proběhne s použitím tabulek Odznaku všestrannosti olympijských vítězů.

 

 

Začátek soutěže: únor 2015

Konec soutěže: 30.duben 2015

Kategorie: starší žáci, starší žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, mladší žáci, přípravka kluci, přípravka dívky ( smíšená přípravka závodí v klucích )

Soutěží se: soutěžíme na dálku v jednotlivých klubech, týmech, k vyhodnocení soutěže je nutno mít 8 hráčů ( hráček ) v kategorii . Pokud tolik hráčů v týmu družstvo nemá, může použít hráče mladší. Ti však nesmí soutěžit v jiné kategorii.

Disciplíny:

Běh na 60 m – rychlost

Kliky – síla

Leh sed – síla středu těla

Míček – pro dobrý úder

1 km – vytrvalost

Trojskok snožmo – výbušnost

 

Pravidla disciplín naleznete : http://www.ovov.cz/o-projektu/pravidla

Tabulky na vyplnění : http://www.ovov.cz/bodovani/bodovaci-tabulky - jednotlivci

Ceny :  vítězný tým v kategorii částku 5.000,- na materiální vybavení pro tým

Fair play : celá soutěž je koncipována jako motivace ke zlepšování fyzické kondice u dětí do 15 let. V parametrech pro pozemní hokej důležitých. Vše je založeno na čestném plnění disciplín dle pravidel a na férovém, pravdivém vyplňování tabulek.

 

Ideální postup :únor , březen, duben  trénuji se svým týmem všechny kondiční parametry – obratnost, rychlost, vytrvalost, sílu. Na konci každého měsíce změřím výše uvedené disciplíny, pozoruji růst
ve výkonech nebo stagnaci. V druhé polovině dubna změřím všechny výkony dvakrát a nejlepších osm hráčů (hráček) s jejich výkony pošlu v tabulce na níže uvedenou mailovou adresu.

 

Přihlášky: přihláška je jen vyplněná excelová tabulka se změřenými výkony, ročníky narození, názvem týmu a jménem trenéra, jeho telefonickým, mailovým kontaktem       
Jmen musí být min. 8. Zaslat na adresu :  nejpozději do konce dubna 2015.

 

 

Tomáš Levý, 
Komise mládeže ČSPH

pozemnihokej.cz > Mládež > Běhej, skákej, posiluj, hokej si víc zamiluj

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...