Běhej, skákej, posiluj, hokej si víc zamiluj

15.6.2015

Běhej, skákej, posiluj, hokej si víc zamiluj

Komise mládeže Českého svazu pozemního hokeje vyhlašuje týmovou půlroční soutěž, která by měla přispět ke zlepšení základních kondičních parametrů nejmladších pozemních hokejistů a hokejistek. Soutěž proběhne s použitím tabulek Odznaku všestrannosti olympijských vítězů.

 Začátek soutěže : červenec 2015

 

Konec soutěže : 15. prosinec  2015

Kategorie : starší žáci, starší žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, mladší žáci, přípravka kluci, přípravka dívky ( smíšená přípravka závodí v klucích )

Soutěží se : soutěžíme na dálku v jednotlivých klubech, týmech, k vyhodnocení soutěže je nutno mít 8 hráčů ( hráček )
v kategorii . Pokud tolik hráčů v týmu družstvo nemá, může použít hráče mladší. Ti však nesmí soutěžit v jiné kategorii.

Disciplíny :

Běh na 60 m – rychlost

Švihadlo – rychlé nohy, koordinace, obratnost, vytrvalost

Míček – pro dobrý úder

1 km – vytrvalost

Trojskok snožmo – výbušnost

Pravidla disciplín naleznete: http://www.ovov.cz/o-projektu/pravidla

Tabulky na vyplnění: http://www.ovov.cz/bodovani/bodovaci-tabulky - jednotlivci

Ceny:  vítězný tým v kategorii částku 6.000,- na materiální vybavení pro tým a 10 lístků na jeden den  ME divize A ( Němci, Holanďani..samozřejmě Češi ! - 15.-17.1. 2016  v Praze !!! ). Druhý tým 4.000,- Kč na materiální vybavení a 8 lístků  
na jeden den  ME divize A , třetí tým 2.000,- Kč a  6 lístků na jeden den  ME divize A .

Fair play: celá soutěž je koncipována jako motivace ke zlepšování fyzické kondice u dětí do 15 let. V parametrech
pro pozemní hokej důležitých. Vše je založeno na čestném plnění disciplín dle pravidel a na férovém, pravdivém vyplňování tabulek.

 Ideální postup : na letních soustředěních trénuji se svým týmem všechny kondiční parametry – obratnost, rychlost, vytrvalost, sílu. Na konci měsíce září a října změřím výkony v 1 km, 60 m a míčku . V hale se více věnuji švihadlu 

a trojskoku. Stále však rozvíjím všechny čtyři kondiční aspekty .  Nezapomenu do poloviny měsíce prosince poslat nejlepších osm hráčů ( hráček ) s jejich výkony v tabulce na níže uvedenou mailovou adresu.

 Přihlášky : přihláška je jen vyplněná excelová tabulka se změřenými výkony, ročníky narození, názvem týmu a jménem trenéra, jeho telefonickým, mailovým kontaktem        Jmen musí být min. 8. Zaslat na adresu:  nejpozději do poloviny prosince 2015.

pozemnihokej.cz > Mládež > Běhej, skákej, posiluj, hokej si víc zamiluj

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...