Bitva u Waterloo - U21 holky

20.7.2014

Bitva u Waterloo - U21 holky

Den druhý

Po náročné 14 hodinové jízdě autobusem, jsme si mohli dopřát vydatný spánek. V devět hodin jsme „skromně“ posnídali a připravili se na trénink, který nás čekal ve 13:OO. Náplní tréninku bylo zopakovat systém, nacvičit „koště, koště“ a dopilovat malé rohy. Následovalo představení belgického kulinářského umění, které nás ovšem neuchvátilo. Doufejme, že se Belgičanky představí ve stejném světle i ve středečním duelu. I přes všechny nástrahy – ryba s rýží – jsme se s tím úspěšně poprali.

Při cestě autobusem jsme z okna stihly pozorovat místní krásy – mužské národní týmy. To nás zaměstnalo na celých patnáct minut, než jsme dorazili zpět na hotel. Následovaly masáže a odpočinek. Před večeří jsme stihli ještě krátkou poradu, kde jsme rozebrali předchozí přípravný zápas s německým výběrem. Večeře byla uspokojivější než oběd, avšak z příjemného posezení nás vyrušily padající kapky deště.

Večer nás čekala další porada, kde nás realizační tým seznámil s novinkami v pravidlech, a probrali jsme naši útočnou fázi. V následujících hodinách se role vyučujících a učících se prohodily a náš hlavní trenér, Chris Faust, se snažil vypořádat s českou hymnou. Nyní uleháme ke spánku a koncentrujeme se na zítřejší premiéru v A divizi.

Držte nám palce a my budeme bojovat pro vás.

 

Czech Team

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U21 ženy > Bitva u Waterloo - U21 holky
Loading...

Reprezentace U21 ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Reprezentace U21 ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...