Bitva u Waterloo - U21 holky

20.7.2014

Bitva u Waterloo - U21 holky

Den třetí - CZE - GER 1:12

20.7.2014

Dnešní den jsme začaly důkladným protažením a poté jsme vyrazily na snídani. Po lehké snídani jsme se přesunuly na meeting, kde jsme dostaly několik užitečných rad do zápasu, na který jsme během následující hodiny odjely.

Ikdyž jsme si uvědomovaly, že nás čeká těžký zápas, přijely jsme na hřiště s dobrou náladou. Po včerejším večeru, kdy střevní chřipka potrápila nejednu hráčku, přišla další špatná zpráva, a to když Nikola Hrachová musela odjet ze zdravotních důvodů zpět na hotel.

Ikdyž podle výsledku to tak nemusí vypadat, do zápasu jsme vstupovaly se vztyčenou hlavou a s ǔsměvem na tváři. Nebylo moc šancí, které bychom mohly proti tak zkušenému týmu proměnit, ale upřímně můžeme říct, že jsme jim nic nedaly zadarmo. Měly jsme několik šancí, tu největší proměnila kapitánka českého týmu Kačka Laciná, když vstřelila penaltu.

Naše smůla se zdravotními problémy pak opět pokračovala, když nám zranily jednu z klíčových hráček Báru Čermákovou, která pro jistotu odjela na kontrolu kotníku do nemocnice, naštěstí to není nic vážného a Bára bude zase fit.

Teď už je snad vše v pořádku, celý tým pod nátlakem Adély Bížové a Andre Matějkové byl donucen vypít "banánový koktejl" proti střevní chřipce, po kterém jistě nikoho střevní potíže několik týdnů trápit nebudou.

Zítra na nás čeká další těžký zápas proti domácímu týmu, tak se již věnujeme jen odpočinku a zítra večer nám držte palce, v 19:15 do toho zase dáme všechno.

Mějte se jak chcete,

U21, 900

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U21 ženy > Bitva u Waterloo - U21 holky
Loading...

Reprezentace U21 ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Reprezentace U21 ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...