16.5.2016

Praha 16. 5. 2016

15.5.  TJ Slavia Hradec - Arminen 1:8 (0:5)

B: Ellinger Tomáš

Nejtěžší soupeř ve skupině. Naordinovaná byla zajištěná zónová obrana a pokusy o brejky. Bohužel nás soupeř zatlačil tak, že si vytvářel roh za rohem. Ze tří trestných rohů - 3 góly a poločas dopadl tak jak  jak si Arminen představoval. Ve druhém poločase jsme se tlakem dostávali před rakouského gólmana a Tomášem Ellingerem snížili z TR na 1:5. Konečný výsledek vzhledem ke kvalitě soupeře odpovídal stavu zápasu. Neprodali jsme svou kúži lacino, se ctí dohráli, a v duchu už jsme se viděli s příštím soupeřem o umístění.

16.5.  TJ Slavia Hradec - Servette 2:0 (1:0)

B: Machút Marek, Koutník Petr

Zápas o konečné umístění. Zajištěná defenziva na obou stranách a brejky. Za 1. poločas jsme si vytvořili 2 gólové šance, bohužel bez úspěchu. Třetí dohrávaný TR  a střela nám dala potřebný klid před druhým poločasem. Ve druhé půli stejný systém a rychlé protiútoky. Chyba soupeře Tomáš Hynčík zleva a teč Petra Koutníka na stav 2:0. Zbytek zápasu jsme si zkušeně a klidu pohlídali a výsledkem udrželi skupinu.

Těžká skupina, kvalitní soupeří, žádná těžká zranění, dorostenci v základním kádru a úspěšnost našich TR.  To jsou fakta, která se pro nás zapíšou do  klubové kroniky.

Děkujeme našemu fan-klubu, který nás přijel podpořit a všem, kteří nám drželi poalce a my je snad nezklamali.

pozemnihokej.cz > Kluby > Články > TJ Slavia Hradec Králové > Boj o udržení zvládli