Brankářský kemp

8.5.2018

25.5. se na hřišti SK Slavia Praha uskuteční brankářský trénink pod vedením reprezentačních gólmanů. 

Brankáři od 6 do 14 let mají jedinečnou možnost zatrénovat si pod taktovkou nejlepších českých brankářů, kteří mají za sebou plno velkých mezinárodních turnajů.

Každý z nich má jiný styl chytání a každý z nich má nespočet zkušeností a rad, které předají na této události. Většina z níže jmenovaných si zahrála v nejednom zahraničním klubu, kde je samozřejmostí individuální trénink gólmanů. Každý si připraví speciální cvičení, která mladým a dospívajícím brankářům pomohou v rozvoji.

Účast přislíbilo doposud pět gólmanů, kteří mají velké jméno v evropském hokeji.

Filip Neusser, Tomáš Hanus, Pavel Hraba, Petr Větrovský a Barbora Čecháková nejen že povedou tréninky, ale budou také přítomni na autogramiádě, která v rámci kempu proběhne.

Trénink se bude konat 25.5. od 16:00 do 19:00. Akci zajišťuje trenér mládeže Tomáš Babický a trenér brankářů Pavel Chrpa. 

Přihlášky zasílejte nejpozději do 20.5. na email: 

Smyslem kempu je především seznámit mladé brankáře se stylem tréninků, které probíhají ve světě, ukázat jim jednoduchá cvičení, kterými se mohou sami zlepšovat. Mimo jiné mají trenéři na kempu možnost poznat nové talenty pro mládežnické reprezentace a výběry. 

Budeme se na Vás těšit!

 

Veronika Decsyová

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Brankářský kemp

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...