Červen, měsíc hokeje!

20.4.2018

Buďte u toho a zapojte se do propagační a náborové akce, kterou pořádá Český svaz pozemního hokeje a Petr Bodnár.

Hokejová rodino,

    Český svaz pozemního hokeje, pod garancí svazového trenéra Petra Bodnára, Vám nabízí náborovou akci do škol a klubů pro děti a mládež. Slibujeme si od ní především příliv nových dětí do klubů a kroužků, upevnění vazby k našemu sportu u stávajících dětí a zároveň propagaci pozemního hokeje v regionech Vašich klubů.

Název: Červen – měsíc pozemního hokeje

Program:

Dopolední  nebo odpolední program ve škole, kde má klub patronát. Vlastní program - nafukovací hřiště, dovednostní soutěže, propagační materiál, představení hráčů reprezentace atp. Předpokládá se akce v rozsahu cca 90 min.

Navazující odpolední program v klubech. Vlastní program - turnaj benjamínků s rodiči, dovednostní soutěže, nafukovací hřiště, představení hráčů reprezentace atp. Předpokládá se akce v rozsahu cca 120 min.

Přihláška školy, klubu:

Klub, který má patronaci nad školním kroužkem a samotný klub se přihlásí na mail: a to nejpozději do 15.5. Případně konzultovat na tel. 605 080 385. Nejlépe co nejdříve, podstatná je koordinace termínů. V přihlášce je nutno uvést: datum, čas začátku programu ve škole, v klubu, adresu školního kroužku.

Zajištění ze strany ČSPH:

ČSPH zajistí vybavení  - nafukovací hřiště, hole a míčky pro děti, propagační materiál, základní program (ten můžete samozřejmě s Petrem Bodnárem konzultovat).

Zajištění ze strany klubu, kroužku:

 

Místo, čas, propagaci ve škole, klubu, 5 pomocníků na akci a případné další doprovodné nezbytnosti (šatny, občerstvení … ).

pozemnihokej.cz > Mládež > Přidej se k nám! > Červen, měsíc hokeje!
Loading...

Přidej se k nám!

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Přidej se k nám!

Stránkování

12 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...