Češi skončili v JAR na Světové lize šestí

15.3.2015

Kapské Město - Češi zakončili svou víkendovou misi výhrou a porážkou. Skončili tak ve 2.kole Světové ligy na šestém místě.

o 5.-8.místo: ČR - Azerbajdžán 8:2 (4:0, 2:0, 2:2, 0:0)
B: Procházka 3x, Koryťák, Vacek, Babický, Ťopek, Průcha

Češi si po neúspěšném semifinále spravili chuť a nebezpečný Azerbajdžán, se kterým prohráli ve skupině na nájezdy, porazili s naprostým přehledem. 

Záčátek utkání se nesl v těžko uvěřitelném duchu - Procházka se dostal za tři minuty ke třem trestným rohům a všechny tři bez váhání proměnil. Tímto směrem se ubíral i zbytek utkání a Češi, hrající ve vysokém tempu, nedali Azerbajdžáncům šanci.

Lukáš Benda okomentoval utkání těmito slovy. "Dnes jsme konečně začali tak, jak jsme si představovali a po prvních 3 minutách jsme vedli 3:0. Vycházelo nám skoro vše a Ázerbájdžán jsme k ničemu nepustili. Po zbytek prvního poločasu jsme hru kontrolovali a přidali další 3 goly. Na začátku druhého poločasu přišel menší výpadek, ale výsledek 8:2 je zasloužený. Doufám, že zítra poradíme Švýcarsko a získáme 5. místo."

o 5.místo: ČR - Švýcarsko 0:2 (0:0, 0:0, 0:1, 0:1)

To, co si Lukáš přál, bohužel v neděli nevyšlo. Češi na Švýcarsko nestačili a odváží si tak šesté místo. Podrobnosti a ohlasy připravujeme.

-jam- s přispěním Tomáše Holka

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace muži > Archiv akcí > Češi skončili v JAR na Světové lize šestí

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...