Češi slaví první výhru, Ukrajinci nadělovali podruhé.

3.9.2014

Hradec Kralove - Druhý den turnaje nabídl parádní gólovou podívanou, kdy jsme mohli vidět celkem 21 branek, kdy jedna svou krásou přebíjela tu další.

Ukrajina – Slovensko 10:0 (4:0)

Již od počátku zápasu jsme mohli vidět, kdo bude na hřišti vládnout. Ve čtvrté minutě přišel ze strany Ukrajiny první gól. Následovala poměrně chudší čtvrthodina, ale pak přišli tři góly v poměrně krátkém sledu. Poločas 4:0. V druhém poločase začali Ukrajincům vycházet trestné rohy a skóre začalo narůstat. 3 minuty před konec na tabuli svítilo skóre 7:0. Někomu by se zdálo, že je jasno, ale Ukrajincům to zjevně nestačilo – konečné skóre 10:0

ČR - Litva 11:0 (5:0)

V prvních pár minutách jsme mohli vidět nátlak Českých borců, který však neústil v nic konkrétního. První gól přišel ve 12. minutě. Do poločasu stihli naši borci nastřílet ještě 4 branky a o tři z nich se postaral jeden z nejzkušenějších hráčů Tomáš Procházka. S druhým poločasem se nezměnilo nic podstatného. Český tým začal tlačit od první minuty a za tento poločas dokázal soupeři vsítit dokonce 6 branek. Konečným výsledkem 11:0 tedy dovršili dnešní střeleckou bilanci.

-mak-

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace muži > Češi slaví první výhru, Ukrajinci nadělovali podruhé.