Cesta za snem

24.1.2016

Cesta za snem

Praha 22. 1. 2016 - Dnes odlétla česká reprezentace žen na Mistrovství Evropy do Minsku, kde právě vládně až -23 stupňů.

Jak jsme se dozvěděli od kapitánky Terezy Mejzlíkové, holky jsou na tamní podmínky psychicky připraveny. „V hotelu prý bude teplo, takže ze hřiště se půjdeme rychle ohřát na pokoje“, směje se Tereza. Do Minsku ženy odlétají s velkým cílem a tím je postup do horního kříže: „Po  velkém úspěchu v Lipsku si věříme minimálně na horní kříž, budeme se snažit dostat do semifinále a naším snem je si přivézt i medaili. V základní skupině nás čeká Polsko, Holandsko a nováček Belgie. Bude to relativně těžká skupina, důležité bude bodovat s neznámými Belgičankami“. Polsko ženy vnímají jako hratelného soupeře. Do boje s Holandskem hráčky půjdou s odhodláním je porazit. „ Na Holanďanky si věříme, doufáme, že je zase porazíme!“ odhodlaně dodává Tereza. Na poslední chvíli vypadla z týmu ze zdravotních důvodů Kateřina Laciná, tým doplnila obránkyně Lucie Neubertová.

 

Sledujte webové stránky svazu a facebooku. Budeme pravidelně informovat o tom jak holky hrají a jak se jim v chladném Minsku daří.   

-mbab-

Loading...

Mistrovství Evropy, Minsk 2016

Stránkování

12 3 >
 
 
Loading...

Mistrovství Evropy, Minsk 2016

Stránkování

12 3 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...