Čeští reprezentanti na úvod ME remizovali s Rakouskem

14.1.2011

Junioři zahájili domácí mistrovství Evropy remízou s rakouským výběrem. Češi se dostali do vedení ve čtvrté minutě zásluhou Ondřeje Vacka. Rakušané srovnali po půlminutě z penalty a v deváté minutě se dostali do vedení.„Věděli jsme, že nás na úvod čeká velmi těžký soupeř, jeden ze spolufavoritů. V první půli jsme se snažili soupeře co nejvíce napadat a dostat ho pod tlak, výsledek ale neodpovídal našemu očekávání,“ zhodnotil první půli trenér Michal Toms.

V šesté minutě druhého poločasu se Čechům podařilo vyrovnat, šťastným střelcem byl Jakub Koryťák. Oba týmy se pak snažily strhnout skóre na svoji stranu a několikrát měly k rozhodujícímu gólu velmi blízko, ale výsledek zůstal až do konce remízový. „Do druhého poločasu jsme pozměnili taktiku a vyplatilo se to, jelikož jsme již neinkasovali a podařilo se nám alespoň vyrovnat. Jestli je remíza ziskem či ztrátou, to ukážou až další zápasy,“ doplnil trenér Toms.

Další zápas čeká český výběr dnes v 17:50, soupeřem jim bude Skotsko.

 

Petr Jurek

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U21 muži > HME U21 muži > 2011 > Články > Čeští reprezentanti na úvod ME remizovali s Rakouskem

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...