Čím překvapí start pozemkářů?

8.9.2010

Čím překvapí start pozemkářů?

Osm extraligových utkání o víkendu svědčí o tom, že boj o body se konečně už rozjede na plný plyn. Po úvodních remizách Slavie s Mnichovicemi a Rakovníka s hradeckou Slavií, které ledacos avizovaly, nejsou vyloučena další překvapení.

Jaké jsou šance Hostivaře po návratu mezi elitu se divákům prozradí v sobotu na Groši, kde domácí HC Hostivař má v 10,00 za soupeře Slavii Hradec Králové patřící v minulém ročníku  mezi silnou čtyřku. Utkání rozhoduje dvojice Tóth - Mejzlík. V Edenu v 10,45 nastoupí President, který imponoval svým výkonem a ziskem tří bodů v minulém kole v Plzni v boji s Bolevcem. Tentokrát má za soupeře pražskou Slavii. Pokyn k zahájení střetnutí dá Kozáková spolu se Štěpničkou. V Mnichovicích hodlá domácí tým demonstrovat v souboji s Rakovníkem, že jeho dobrá forma má trvalý trend (15,00 – Hupcej - Podmol). Obhájce titulu Litice nabízí svým příznivcům podívanou na dvě utkání: v sobotu se střetne se svým místním rivalem Bolevcem (řídí dvojice Mejzlík – Němeček), v neděli má za soupeře Hostivař  (rozhodčí Kavan – Šulc), oba zápasy mají stejný začátek – 16,00.

Ani ženy v sobotu nezahálejí: Hostivař hostí Pragu (12,00 – Mejzlík – Tóth), derby Slavia – Bohemians uvidí diváci v Edenu ve 12,30 (Kozáková – Štěpnička) a Mnichovice mají za soupeře Rakovník (13,00 – Babická – Hupcej).

 

Připravil Jan Vaněk                                                                                       

pozemnihokej.cz > Soutěže > Články > Extraliga muži > Čím překvapí start pozemkářů?
Loading...

Extraliga muži

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Extraliga muži

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...