U18 dívky - Rakousko 3:1

27.7.2016

Včera jsme hrály velmi důležitý zápas proti Rakušankám. Ráno jsme začali klasickým výběhem po přilehlém parku. Po snídani jsme shlédli video a vyslechli taktiku na dnešní zápas.
V 15:30 jsme nastoupily k utkání. V prvním poločase se hra odehrávala převážně v naší obranné čtvrtině. Tlak jsme ustály a vytvořily si trestný roh, který proměnila Anna Kolářová. Rakušanky vzápětí odpověděly také golem z trestného rohu a tak jsme odcházely do šaten za stavu 1:1.
Do druhého poločasu jakoby na hřiště nastoupil úplně jiný tým. Holky si začaly věřit a předváděly pěkný útočný hokej. Po sporném odpískání byla proti nám nařízena penalta, kterou naše golmanka Tereza Kopřivová skvěle vychytala. Po penaltě se ozvala druhá ze sester Kopřivových Veronika a ukázkovou dorážkou nás dostala do vedení 2:1. Další gol z rohu si již tradičně připsala naše rohová kanonýrka Anna Kolářová a svým golem uzavřela skore zápasu na 3:1.