ČR - Slovensko, jak to dopadlo?

30.4.2016

Praha 30. 4. 2016 - Dnešní zápas českému výběru kluků vůbec nevyšel. S domácím namotivovaným týmem měl více šancí, ale ty nedokázal proměnit a vysledkem byla nečekaná prohra. Tým působil výrazně vlažněji a méně koncentrovaným dojmem než při včerejším zápase.

ČR - Slovensko 1:2
B: Sochor

I dívky se utakli s domácí reprezentací  U18 Slovenska. Začátek utkaní se nesl v taktickém vyčkávání, co na nás soupeř vymyslí. V průběhu zápasu jsme zkoušeli hráčky na různých postech, abychom vytvořili optimální sestavu pro nadchazející ME. V utkání byly vidět šance na obou stranách, které ale nebyly ani na jedné straně zakončeny gólem. Až v 18. minutě jsme to byli my, kdo se mohl radovat z prvního vstřeleného gólu utkání, který dala Barbora Pažitková. Ve 34. minutěsvítilo na tabuly skóre 1:1, kdy se prosadily Slovenky z rychlé rozehrávky před naším kruhem. Po tomto gólu se tempo hry zrychlilo a k vidění byla spousta pěkných akcí. Výsledné skóre 2:1 pro nás rozhodla v 50.minutě svou bekhendovou střelou z vrcholu kruhu Lucie Šanková.
" Adéla Jelenová zavedla míček po zadní lajně do kruhu, odkuď přihrála Veronice Kopřivové a ta ho poslala přesně na moji hokejku tak, že jsem míček mohla zamést do prázdné brány a konečně jsme se radovali z gólu" říká střelkyně prvního gólu Barbora Pažitková.

ČR -Slovensko 2:1