Czech Team mužů i žen před HME v Praze a Minsku

1.12.2015

Czech Team mužů i žen před HME v Praze a Minsku
Czech Team mužů i žen před HME v Praze a Minsku

Praha, 1. 12. 2015 - Zajímává Vás aktuální nominace na halová ME, která se budou konat v lednu příštího roku? Tady je máte, spolu s přípravou obou týmů!

Vážení přátelé pozemního hokeje, níže neleznete sjednocený přehled nejnovějších informací souvisejících s přípravou reprezentací Mužů a Žen před HME 2016 v Praze a Minsku (nominace, termíny plánovaných přípravných kempů a společný turnaj ve Vídni i složení realizačních týmů).

Širší nominace MUŽI:
Filip Neusser - TG Frankenthal
Pavel Chrpa - HC Bohemians
Tomáš Procházka - Mannheimer HC
Ondřej Vudmaska - HC Bohemians
Martin Hanus - SK Slavia Praha
Jakub Koryťák - TJ Litice Plzeň
Martin Capouch - SK Slavia Praha
Tomáš Jahoda - HC 1972 Rakovník
Dan Piterák - SK Slavia Praha
David Vacek - SK Slavia Praha
Jakub Kyndl - SK Slavia Praha
Štěpán Bernátek - Feudenheimer HC
Michal Bárta - TJ Litice Plzeň
Petr Větrovský - HC Bohemians
Lukáš Plochý - HC Bohemians
Lukáš Benda - TJ Litice Plzeň
Adam Uhlíř - TJ Litice Plzeň
Marek Svatoň - SK Slavia Praha
Denis Tomeš - HC 1970 Bolevec

Termíny MUŽI:
11.-13.12. - Sportovní Centrum Nymburk
28.-30.12. - Sportovní Centrum Nymburk
1.-3.1. - Mezinárodní turnaj ve Vídni http://www.arminen.at/ (turnaj se oderahje ve https://www.stadthalle.com)
9.-10.1. - Hala Arena Sparta (odpolední/ dopolední tréninky) http://www.arena-sparta.cz/
+
14.1.-17.1. HME Praha Sparta Arena
http://www.eurohockey.org/competitions/eurohockey-indoor-championships-men-2016/

Realizační tým MUŽI:
Trenéři: Miroslav Ludvík a Tomáš Babický
Asistenti trenérů: Marek Brada a František Stránský
Fyzioterapeut: Zuzana Indrová
Manažer týmu: Jiří Huptych ml.


Širší nominace ŽENY:
Bížová Adéla - SK Slavia Praha
Capouchová Renata - Libertas San Saba
Čecháková Barbora - RC Polo Barcelona
Decsyová Veronika - HC 1946 Praga
Dukátová Kamila - SK Slavia Praha
Haklová Barbora - Mannheimer HC
Hanzlová Klára - HC 1972 Rakovník
Kolářová Anna - Canterbury Ladieas HC
Kyndlová Klára - Eintracht Frankfurt
Laciná Kateřina - HC 1946 Praga
Mejzlíková Adéla - SK Slavia Praha
Mejzlíková Tereza - SK Slavia Praha
Neubertová Lucie - HC 1946 Praga
Nováková Veronika - SK Slavia Praha
Reichlová Jindřiška - SK Slavia Praha
Reinosová Adéla - SK Slavia Praha
Vančurová Andrea - SK Slavia Praha
Vorlová Anna - Hockey Namur

Termíny ŽENY:
27.-29.12. - Hala Arena Sparta http://www.arena-sparta.cz/
1.-3.1. - Mezinárodní turnaj ve Vídni http://www.arminen.at/
15.-17.1. - Hala Arena Sparta (večerní tréninky)
+
22.-24.1. - HME v Minsku http://www.sportpalace.by/
http://www.eurohockey.org/competitions/eurohockey-indoor-championships-women-minsk-2016/

Realizační tým ŽENY:
Trenéři: Petr Novák a Petr Bodnár
Asistent trenérů: Tomáš Černý
Fyzioterapeut: Iveta Pokorná
Manažer: Štěpánka Šmídová

--------------------------------

Pro upřesnění plánovaného programu případně dalších informací souvisejících s reprezentačními týmy mě neváhejte kontaktovat osobně.

S pozdravem,

Petr Keller

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Czech Team mužů i žen před HME v Praze a Minsku
Loading...

TÝMY

Stránkování

12 3 4 >
 
 
Loading...

TÝMY

Stránkování

12 3 4 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...