Czech Team na cestě za svým "Olympijským snem"

23.4.2012

Japonsko, Kakamigahara, prefektura GIFU - Češi v pátek odletěli za svým "Olympijským snem". Pokud bude vše probíhat tak, jako samotný let, budeme 6.května slavit postup na OH v Londýně.

Po náročné cestě, které předcházelo pohodové odbavení na pražském letišti ve službách KOREAN AIR, následoval vice než hodinový transfer do hotelu. Samotným příjezdem a ubytováním v hotelu Miyako začal zasloužený odpočinek, ale zároveň také příprava na samotný turnaj.

Češi začali zhurta a naplánovali si na první trénink přátelský zápas s výrazně omlazeným týmem Brazílie. V deštivém počasí, které doufáme skončí s "východem zítřejšího slunce", se odehrál poměrně klidný z obou stran opatrný zápas 2 x 25 min. O pohodlné vítězství 3:0 se po skvělé nahrávce uzdraveného Ondřeje Vudmasky s přehledem postaral David Vacek, poté ze hry Tomáš Jahoda a z rohu chladnokrevně Aleš Peřinka.

Kvalita povrchu nasvědčuje, že i v následujících dnech nebude o technický hokej nouze.

Dnes se k týmu připojili i v Itálii hrající Kyndl a Lehovec, kteří v úterním zápase nastoupí k dalšímu přípravnému zápasu, kdy naše muže čeká o něco silnější Čína.

Jen připomínám, že samotný turnaj pro Czech team začíná utkáním proti Japonsku ve čtvrtek v 16:00 - tudíž v 9 hodin času českého. Držte palce!

S dalšími novinkami již brzy,

z Kakamigahary Czech Team

-jam-

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace muži > Archiv akcí > Czech Team na cestě za svým "Olympijským snem"

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...