Czech Team v Rusku

28.5.2013

Další z utkání turnaje druhého kola Světové ligy (kvalifikace na MS) naši muži odehráli naposledy v kompletní sestavě. Pro klubové povinnosti tým opouští v německém Mannheimu hrající Štěpán Bernátek. Do zápasu tým nastoupil

ve stejné sestavě s výjimkou Vudmasky, který nahradil pro začátek hry Seemanna. Během prvního poločasu plného dramatických okamžiků naši muži vybojovali bezgólovou remízu. Po přestávce s plno šancemi na obou stranách po chybě naší obrany, bohužel po zbytek zápasu, skóroval ukrajinský hráč Ozerskyi ve 47. minutě jako jediný. Na zítřejší den volna je naplánovaný trénink od 18:00 hod. Třetí zápas s Japonskem sledujte ve čtvrtek v 16:15 místního času na worldleague.mohockey.ru.