Czech Team v Rusku

3.6.2013

Ve čtvrtém zápase druhého kola Světové ligy tým mužů nastoupil odhodlaný prolomit střeleckou smůlu proti nevyzpytatelnému soupeři ze země, který je v současné době na 24. místě světového žebříčku hokejových zemí a potrápil v nájezdech i tým

z Rakouska. První minuty ihned napověděli opět o těžkém utkání, v závěru poločasu za stavu 2:0 pro soupeře svitla naděje v podobě 1. gólu našeho tým v turnaji z bekhendu Tomáše Vohnického. V průběhu druhé půlky nám pak rychlejší Egypťané odskočili a další dva góly a po naší velké snaze a zranění Ondřeje Vudmasky jsme pouze již korigovali na konečné skóre 5:3 (2:1).

Poslední zápas nás čeká zítra od 15:00 místního času a sledovat zajímavý zápas proti domácímu celku můžete na worldlegue.mohockey.ru