ME U21 kluci 2010 - Den čtyři - dovětek

29.7.2010

Až po vstřebání euforie z úspěchu nabízíme popis průběhu utkání.

Zápas začal ve vysokém tempu a vydržel po celý čas. Náš tým opět praktikoval disciplinovanou a obětavou hru, která nám pomáhala eliminovat dobrý rakouský útok.

Až po drobné chybě v rozehrávce a následném trestném rohu jsme inkasovali první gól.

Jenže naše mužstvo ukázalo v čem je jeho síla a v 10 minutách jsme otočili zápas na 3-1 dvěma góly Vohni z trestných rohů a jedním z krásné individuální akce Sochyho. Bohužel dvě minuty před koncem prvního poločasu jsme z dorážky inkasovali na 3-2. V druhém poločase oba týmy předváděli výborný hokej, který byl turnajovým komitétem ohodnocen jako nejhezčí. Bohužel my jsme už žádný gól nevstřelili i když šance a trestné rohy jsme měli. Kdo byl však úspěšný byl soupeř a to z ojedinělého útoku 5 minut před koncem, který  stanovil konečný výsledek 3-3. Za zmínku stojí výborný výkon trojice hráčů Martina Lehovce (Lehyho), Matěje Řezníčka (Řezni) a Marka Trávníka (Trávy)