Dětský den s HC President

11.6.2018

Měsíc pozemního hokeje je v plném proudu a kluby hlásí velký úspěch! HC President přichází se shrnutím dětského dne a náboru v rámci ZŠ Smolkova.

V pátek 8. 6. 2018 si hokejový tučňák oblékl kravatu, která je součástí loga klubu President. V tomto společenském obleku nám pomohl uspořádat dětský den na hřišti při ZŠ Smolkova v pražském Kamýku.

Dětský den, který klub pořádal ve spolupráci s Českým svazem pozemního hokeje, byl také součástí akce Červen – měsíc pozemního hokeje. Program celého dne byl rozdělen na dopolední část určenou žákům 1. stupně ZŠ Smolkova a odpolední část pro děti z blízkého i vzdálenějšího okolí. Celkem se na hřišti při soutěžích vystřídalo úžasných 105 dětí. Taková účast nás velmi potěšila a máme velkou radost ze všech dětí se zájmem o soutěže, sport a hlavně samotný pozemní hokej!

S pořádáním akce nám velmi pomohli dobrovolníci Matěj Löwinger, Matěj Smysl, Tonda Smysl, Vojta Troníček, Ruda Ševčík ml., Lukáš Novotný, Tomáš Rychetník, Lukáš Horáček a Vojta Janů, kteří jsou současně také nepostradatelní hráči klubu President napříč věkovými kategoriemi. Za čas věnovaný budoucím talentům jim patří velký dík.

Potěšila nás i odpolední návštěva trenéra můžu klubu President Vaška Řeháka a trenéra reprezentace můžu ČR Petra Troníčka. Dále děkujeme vedení ZŠ Smolkova za možnost akci uspořádat. Velmi děkujeme za osobní pomoc svazového trenéra Petra Bodnára s organizací v průběhu akce a zajištění tolik atraktivního nafukovacího hřiště, ze kterého byly nadšené naprosto všechny děti.

Jak se děti na hřišti ZŠ Smolkova díky tučňákovi bavili, si prohlédněte v naší galerii.

za klub President

Ruda Ševčík

 

Prohlédněte si fotky plné dětské radosti a soutěživosti.

Veronika Decsyová

pozemnihokej.cz > Mládež > Přidej se k nám! > Dětský den s HC President
Loading...

Přidej se k nám!

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Přidej se k nám!

Stránkování

12 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...