Druhý přípravný zápas žen ČR

5.7.2013

Ve čtvrtek 4.7. se na hřišti Pragy uskutečnilo druhé přípravné utkání žen proti družstvu Ázerbajdžánu. První minuty byla hra opět z obou stran opatrná. První kdo zaútočil a ohrozil branku byly soupeřky, které se přečíslením v kruhu dostaly do situace, kdy nehlídaná hráčka střílela do prázdné brány, střelu naštěstí chytla dobíhající Neubertová.

Poté měly soupeřky tlak, který vyústil v trestný roh a poté také gól, 0:1. Hra se vyrovnala a soupeřky byly pod tlakem. Bohužel nevydařené akce a neproměněné trestné rohy byly opět potrestány protiútokem soupeřek a gólem na 0:2.

V druhé minutě jsme změnily taktiku hry, která na soupeřky zabírala a ty dělaly velké chyby, které jsme bohužel ale nedokázaly využít a netrefily jsme branku ani jednou. Poté se hrálo spíše na polovině soupeřek a ve středu hřiště. Po zdařilé kombinaci a finální nahrávce na volnou hráčku Ázerbajdžánu v kruhu zvýšily soupeřky na 0:3, nikam nespěchaly a přihrávkami uprostřed hřiště se dostávaly do kruhu. Ve 20. minutě druhého poločasu z dorážky v kruhu opět zvyšují skóre soupeřky, 0:4. Do konce zápasu se již skóre nezměnilo.

MT.

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace ženy > Druhý přípravný zápas žen ČR