Druhý přípravný zápas žen ČR

5.7.2013

Druhý přípravný zápas žen ČR

Ve čtvrtek 4.7. se na hřišti Pragy uskutečnilo druhé přípravné utkání žen proti družstvu Ázerbajdžánu. První minuty byla hra opět z obou stran opatrná. První kdo zaútočil a ohrozil branku byly soupeřky, které se přečíslením v kruhu dostaly do situace, kdy nehlídaná hráčka střílela do prázdné brány, střelu naštěstí chytla dobíhající Neubertová.

Poté měly soupeřky tlak, který vyústil v trestný roh a poté také gól, 0:1. Hra se vyrovnala a soupeřky byly pod tlakem. Bohužel nevydařené akce a neproměněné trestné rohy byly opět potrestány protiútokem soupeřek a gólem na 0:2.

V druhé minutě jsme změnily taktiku hry, která na soupeřky zabírala a ty dělaly velké chyby, které jsme bohužel ale nedokázaly využít a netrefily jsme branku ani jednou. Poté se hrálo spíše na polovině soupeřek a ve středu hřiště. Po zdařilé kombinaci a finální nahrávce na volnou hráčku Ázerbajdžánu v kruhu zvýšily soupeřky na 0:3, nikam nespěchaly a přihrávkami uprostřed hřiště se dostávaly do kruhu. Ve 20. minutě druhého poločasu z dorážky v kruhu opět zvyšují skóre soupeřky, 0:4. Do konce zápasu se již skóre nezměnilo.

 

MT.

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace ženy > Druhý přípravný zápas žen ČR
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...