Držte si klobouky, do Prahy míří hokejové mega hvězdy

9.11.2015

Držte si klobouky, do Prahy míří hokejové mega hvězdy
Držte si klobouky, do Prahy míří hokejové mega hvězdy

Praha, 10. 1  2016 - Konečně je to tady! Vrchol halové sezóny se nezadržitelně blíží. Veškeré informace o turnaji najdete na webu - www.czechhockey.cz!

Už jen několik dní nás dělí od momentu kdy se do Prahy sjedou nejlepší evropští borci našeho sportu. Pravdou je, že takhle nabitý turnaj tady dlouho nebude a nikdo z nás by si ho neměl nechat ujít.

Celý svátek začíná v pátek 15. 1. 2016 a trvá pouhé tři dny. Víkend nabitý top halovým hokejem nabídne týmy ve dvou skupinách:

Skupina A - Německo, Polsko, Rusko, Švýcarsko
Skupina B - Holandsko, Švédsko, Rakousko, Česká republika 

S pořízením vstupenek neváhejte, zájem ze zahraničí je veliký a kapacita haly omezená. Cena vstupenky je stanovena na 400 Kč/den a 800 Kč/turnaj, v předprodeji je ale nabízíme klubovým členům a jejich doprovodu za zvýhodněnou cenu 200 Kč/den a 300 Kč/turnaj. Vše co musíte udělat je prokázat se speciálním slevovým kódem, který byl distribuován do klubů. Již nyní jsou vstupenky k dostání na http://www.ticketpro.cz/jnp/sport/hokej/1724514-men-s-eurohockey-indoor-championship-2016.html

Mysleli jsme i na ty nejmenší, děti do 140 cm mají vstup zdarma, navíc pokud chodíte do školního kroužku, budete mít možnost jít s kamarády fandit na páteční zápasy.

Přijďte podpořit naše borce v boji o hokejovou Evropu!

-luk-

pozemnihokej.cz > Novinky > Muži > Držte si klobouky, do Prahy míří hokejové mega hvězdy
Loading...

Muži

Stránkování

12 3 >
 
 
Loading...

Muži

Stránkování

12 3 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...