EHL Final4

18.4.2017 EHL 2017 zná své 4 finalisty

O postupujících týmech do Final Four EHL rozhodlo kolo KO8, které se odehrálo v neděli 16.4. a v pondělí 15.4.

První zápas odehráli belgičtí KHC Dragons proti Racing Club de France a Dragons zvítězili jednoznačně 5:1 a zařídili si tak postup do Final Four jako první. V druhém nedělním zápase to tak jednoznačné nebylo. Postavili se proti sobě Real Club de Polo a Rot-Weiss Köln. Španělský Real Club de Polo sídlící v Barceloně ale na Rot-Weiss nestačil a podlehl 1:2. Kolín má červnové Final Four také jisté.

Pondělní program zajímal české fanoušky podstatně víc. Český reprezentant Tomáš Procházka měl před sebou totiž zápas se svým klubem Mannheimer HC proti anglickému Wimbledon. Ještě ve čtvrté čtvrtině Mannheimer HC doháněl ztrátu jedné branky. Díky pasu Tomáše a následné teči Jonathana Ehlinga ale srovnali na 2:2 a zápas tak dovedli k nájezdům. V těch bohužel zvítězil Wimbledon 5:3 a postupuje do finálové čtveřice. Poslední zápas odehráli nizozemští HC Oranje-Rood proti Atletic Terrassa HC a po výhře 2:0 holandský tým dovršil čtveřici postupujících.

 

Final Four EHL se hraje v Antverpách v červnu 3. a 4. Wimbledon si zahraje proti HC Oranje-Rood a v druhém zápase úřadující belgičtí mistři KHC Dragons proti úřadujícím mistrům německé bundesligy Rot-Weiss Köln. 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...