EP - Slavia - Praga 0:3. Haklová zdemolovala Slavii!!!

11.6.2011

Bra - V ryze českém souboji na PMEZ v italském si po úvodní výhře Slavie a remíze Pragy ve vzájemném souboji připsala důležité vítězství "Pragovka".

SK Slavia Praha - HC Praga 1946  0:3 /0:2/

4., 35., 46. Haklová

Střely na branku: 4:6
Trestné rohy: 3:5 /využití 0:2/

V celku vyrovnaném utkání rozhodl větší důraz a efektivita při proměňování šancí. Sniper Haklová opět řádila jako černá ruka Meckieho Messera a dokázala tři branky.

V prvním poločase se hra odehrávala zejména ve středu pole. Když už někdo zahrozil, tak to byla Praga. Slavia, spoléhající na útočné duo Bížová - Šípalová, tentokrát nepochodila. Zmíněné střelkyně dnes neměly svůj den... První branku se podařilo Pragovce vsítit již ve 4. minutě, kdy se nádhernou střelou z vrcholu trefila dnešní střelkyně Haklová. Andrea Vančurová byla na přesně umístěnou bombu krátká - 0:1. Druhou branku zaznamenala těsně před poločasem z trestného. Barbora zamířila přesně k tyčce, kde Tereza Mejzlíková stačila míček jen tečovat do vlastní sítě - 0:2.

Druhý poločas se v mnohém podobal tomu prvnímu. Bezzubá snaha Slavie a nedůraz v koncovce. Hattrick měli diváci možnost vidět už 10 minut po poločase - Haklová po nepovedeném rohu našla skulinku za Vančurovou, kterou překonala skákavou střelou - 0:3. Slavia si poté vytvořila několik šancí, ale bez výsledného efektu.

Tento výsledek znamená to, že Praga postoupí do vyřazovacích bojů při jakýkoli bodový zisk s Baku. Slavii by posunula do "vrchního kříže" pouze výhra s HC Montrouge, které si dnes poradilo s HC Baku 3:0. To by byl ideální stav pro český hokej, který má na tomto turnaji možnost vybojovat si dvě účastnická místa v Eurohockey Champions Trophy 2012.

-jam-

pozemnihokej.cz > Kluby > Články > SK Slavia Praha > EP - Slavia - Praga 0:3. Haklová zdemolovala Slavii!!!