EuroHockey Club of the Year Award 2010

26.10.2010

EHF vyhlašuje již 3.ročník soutěže o evropský hokejový klub roku. Pokud splňuje Váš oddíl níže uvedené požadavky, neváhejte se přihlásit a zviditelnit tak svůj klub.

Podmínky, které musí klub splňovat:

 1. Dobrý nárůst nových členů v roce 2010
 2. Kvalitní tréninky pro mládež a dospělé. Očekáváme týdenní tréninky pro U12/U14/U16 a dospělé kategorie během hrací sezóny.
 3. Pravidelné tréninky pro trenéry a rozhodčí, aby si udržovali aktuální vzdělání. Očekáváme, že trenér a rozhodčí navštíví 1 celostátní/regionální seminář ročně.
 4. Pravidelné soutěže pro všechny věkové kategorie během hrací sezóny. Očekáváme, že všechny věkové kategorie budou hrát soutěž nebo turnaje.
 5. Intenzivní vztahy s lokálními školami/organizacemi. Očekáváme, že klub bude spolupracovat nejméně s 2 školami, aby zajistil, že hokej je představen mladým hráčům.
 6. Jak je přistupováno k dobrovolníkům. Očekáváme detailní představení, jak si klub váží svých dobrovolníků a jak říká 'děkuji' všem neplaceným pomocníkům.
 7. Plán do budoucna. Očekáváme předložení plánu na 2-3 roky do budoucna, abychom viděli vlastní cíle klubu, které si stanovil.
 8. Propagace EHF Respekt & Fair Play počínaje činovníky klubu až po hráče pomocí různých kampaní a vývoje základních hodnot klubu.
 9. Úspěch v získávání sponzorství/partnerství k podpoře klubových aktivit.

  Podmínky, které nejsou povinné, ale bude k nim přihlíženo:

 1. Klubové turnaje pro mládež/dospělé/starou gardu
 2. Klub přežil a udržel hokej ve městě navzdory špatným podmínkám a vybavení.
 3. Klub udělal něco zvláštního pro hokej v regionu.
 4. Klub se propagoval sám pomocí marketingového plánu, který obsahuje klubové webové stránky.

 

Originální znění podmínek soutěže naleznete v příloze. Pokud máte zájem nominovat Váš klub do soutěže, udělejte tak prosím do 10.11.2010 zasláním emailu na martina.motshagen@pozemnihokej.cz. Budeme Vás poté kontaktovat a pomůžeme s přihláškou a odesláním.

Soubor:
Club Award Scheme Criteria.pdf
Popis:
Podmínky soutěže (EN)
Formát:
pdf
Velikost:
402kB
pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Ostatní > EuroHockey Club of the Year Award 2010
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...