Junior Championships - AKTUALIZOVÁNO

19.1.2017

Českou reprezentaci dívek do 21 let čeká od pátku (20.1.) Mistrovství Evropy ve Vídni. Jak se jim daří, můžete sledovat na facebooku.

Výsledky zápasů sledujte zde.

Stream:  pátek      sobota     neděle

Zápasy:

20.1.
ČR - Rusko 5:3 (3:1)
B: Anna Kolářová 2x, Michaela Kučerová, Veronika Kučerová, Monika Vybíralová

Zápas začal opatrně z obou stran, daly jsme první gól a po něm kontrolovaly hru. Další šance se podařilo proměnit z rohu a útok a tak první poločas skončil v náš prospěch. Na začátku druhé poloviny se soupeř dostal do tempa a začal tlačit, z tohoto tlaku padl gól na 3:2. 7 minut do konce začalo Rusko hrát v 6 bez brankáře, branka nepadla a českému týmu se podařilo skórovat z útoku a rohu.

ČR - Itálie 1:1 (0:1)
B: Adéla Kožíšková

Od začátku zápasu hráčky Itálie nepřekročily při bránění polovinu a vyčkávaly na naše chyby. Hra se odehrávala převážně na polovině soupeřek a před jejich kruhem. Bohužel se nám nepodařilo skórovat jako prvnímu týmu, ale z naší chyby před kruhem Italky z protiútoku daly první gól.

Druhou polovinu vzhledem ke svému vedení se Itálie stáhla před svůj kruh a Češky hrály "do plných". Po sérii chyb Italek, kdy byly vyloučené jsme hrály přesilovou hru a odvolaly brankáře. Z této přesilovky se nám podařilo vstřelit vyrovnávací gól. Bohužel se nepodařilo proměnit ani jeden ze zahrávaných rohů v závěru zápasu a tak zápas skončil 1:1.

21.1.
ČR - Turecko 5:4 (3:2)
B: Kolářová, Šanková, Lomská, Nováková, Babická

Zápas začal ve vysokém tempu tlakem Turecka,  který vyvrcholil gólem na 0:1. Turecko předvádělo rychlý kombinační hokej a mělo převahu, po individuální akci kapitánky Turecka zvýšil soupeř na 0:2. Naše hráčky se nenechaly zaskočit,zlepšily výkon a ještě v první půli výsledek otočily na svou stranu 3:2. Ve druhé polovině již byla hra vyrovnaná, naše hráčky ještě vstřelily dva góly, po závěrečném tlaku Turecka a přesilovce ještě soupeř stihl vstřelit jeden gól. Tato výhra nám zajistila první místo ve skupině.

ČR - Švýcarsko 3:0 (1:0)
B: Babická 2x, Kučerová M.

Zápas začal vyrovnaně, ale naše hráčky měly již od začátku více šancí. První gól jsme daly ve vlastním oslabení a poté již Švýcarsko nemělo na naši hru odpověď, V druhé polovině jsme ještě přidaly dva góly z rohů a pak již jen zápas kontrolovaly.