EuroHockey Junior Championship 2017

10.9.2017

Na přelomu srpna a září odehrály nejlepší evropské týmy do 21 let Mistrovství Evropy ve Valencii.

Divizi A evropského šampionátu do 21 let hostila letos Valencie. Na stejném stadionu se hrály zápasy mužů i žen a opět se ukázalo, jak kvalitní hokej juniorské týmy předvádí. 

Turnaj mužů do 21 vyhrálo Holandsko, přestože finálové utkání bylo velice těsné. V zápase s Belgií rozhodovaly až samostatné nájezdy. U žen bylo finále o dost jednoznačnější. Opět se utkaly týmy Belgie a Holandska, v tomto případě ale Holanďanky vyprovodily tým Belgie výsledkem 6:0.

Utkání o třetí místo mezi muži se nakonec díky marodce Španělska neodehrálo. Bronz tak automaticky získalo Německo. V ženském turnaji obsadily třetí místo Angličanky, které porazily Německo 3:2.

Konečné pořadí muži:

Nizozemsko
Belgie
Německo
Španělsko
Anglie
Rakousko
Irsko
Portugalsko


Konečné pořadí ženy:

Nizozemsko
Belgie
Anglie
Německo

Jelikož ženský tým Španělska též postihla marodka, nebyl doposud odehrán zápas mezi Španělskem a Irskem, který rozhodne, kdo setrvá v elitní skupině a kdo sestoupí do B divize společně s Francií. 

Z pohledu Českých týmů to znamená, že ze dva roky naši mužskou juniorskou reprezentaci v B divizi doplní týmy Irska a Portugalska a ženy tým Francie a jeden z týmů Irsko, Španělsko.

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TURNAJE A ZÁPASY > EuroHockey Junior Championship 2017
Loading...

TURNAJE A ZÁPASY

Stránkování

12 3 4 >
 
 
Loading...

TURNAJE A ZÁPASY

Stránkování

12 3 4 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...