European Business School hokej - stipendium

14.3.2016

Soubor:
la5_wthc_ebs-scholarship_engl.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
110kB

Praha - 14. 3. 2016 Vážení Mezinárodní hokejové přátelé,

WTHC a EBS univerzity nabízejí mezinárodní stipendia pro hokejisty. Více informací naleznete v přiloženém souboru. Využijte tuto jedinečnou příležitost! Talentovaní hokejisté z celého světa mají možnost se spojit při studiu na akademii.

 Účelem těchto stipendijního programu je poskytnout vynikající osobní i profesní rozvoj a podporovat hokejovou kariéru tím, že kombinuje sport a vzdělání.

EBS Law School nabízí studijní program se zaměřením na obchodní právo. EBS Business School je řazena mezi nejlepší univerzity ve všech národních žebříčků univerzit tím, že nabízí široce založený studijní program v obchodních a manažerských studií, které umožnuje absolventům se uplatnit v top manažerských pozicích.

Stipendijní program by měl umožnit vysoce talentovanému hokejistovi, aby si tento druh vzdělání na německé univerzitě vyzkoušel a zároveň hrát hokej v univerzitním týmu.  

Stefan Mayer-Schierning, který je odpovědný za hokejového oddělení v Wiesbadener Tennis und hokej-Club eV, říká: "Stipendium se ukázala být velmi cenný, jak pro studenty a tak pro hráče. Tím, že nabízí jedinečnou kombinaci hokeje a mezinárodního vzdělávání, získáme benefit pro město Wiesbaden, EBS univerzity a WTHC. V důsledku toho jsme byli schopni nahradit hráče, kteří bohužel opustili klub, náborem nových talentovaných studentů na naší hokejového klubu."

Další informace, požadavky a termíny naleznete na adrese www.ebs.edu  Neváhejte kontaktovat Rixa Kroehl v případě speciálních otázek týkající se různých studijních programů na EBS Law School, stejně jako Business School nebo podrobný popis ze stipendijních programů.

 

 

Rixa Kroehl
 
www.wthc.de 

pozemnihokej.cz > Mládež > European Business School hokej - stipendium

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...