Evropský pohár žen - Slavia slaví výhru, Praga remizovala.

10.6.2011

Bra - Slávistky si v prvním utkání na poháru v Bra poradili přesvědčivě s HC Baku /Azerbajdžán/ - 4:0. Ve druhém utkání skupiny B remizovala HC Praga s HC Montrouge 3:3.

SK Slavia Praha - HC Baku 4:0 /3:0/

8. a 11. Šípalová, 27. a 43. Bížová

Střely na branku: 9:2
Trestné rohy: 4:0 /využití 1:0/

Po jasném průběhu prvního poločasu se utkání druhou půli jen dohrávalo. Dle slov samotných hráček se jednalo o průměrné utkání, kdy soupeř hrál velmi tvrdě a někdy až zákeřně. Dvakrát se v počátku utkání prosadila Šípalová a pohodový průběh korunovala dvěma brankami Adéla Bížová. Slávistky nyní čeká těžký souboj s Pragou.

HC Praga 1946 - HC Montrouge  3:3 /1:1/

8. M.Kubů, 46. Kolářová, 67. Haklová - 34. Buckley, 55. Turner, 65. Pereira

Střely na branku: 5:5
TR: 4:4 /využití 2:1/

Po vyrovnaném průběhu, kdy Praga byla stále o branku vpředu nakonec zachraňovala remízu tři minuty před koncem Barbora Haklová. V prvním poločase se hra češkám moc nedařila a Montrouge naše dívky dost zatlačilo. Vytěžilo z toho vyrovnávací branku a několik dalších šancí. Ve druhé půli se hra zkonsolidovala a odehrávala se především na polovině Francouzek. Pragovačky předváděly kvalitní kombinační hru a je škoda, že ze svých šancí neodskočily na více než jednobrankový náskok. Montrouge bylo často v koncích a snažilo se zejména osvobozovat průpaly... Pět minut před koncem utkání se však dostalo poprvé v zápase do vedení. Pražanky se nevzdaly a svého soupeře zatlačily. Vzhledem k vývoji utkání se vyrovnávací branka v síti Francouzek zdála jako spravedlivé vyústění této zajímavé partie.

-jam-

pozemnihokej.cz > Kluby > Články > SK Slavia Praha > Evropský pohár žen - Slavia slaví výhru, Praga remizovala.