Exkluzivně: Maartje Paumen v Hokeji na zemi!

1.9.2017

Exkluzivně: Maartje Paumen v Hokeji na zemi!

V novém dílu také: sestřih cesty českých hokejistek na mistrovství Evropy v Amsterdamu a reportáž z dětských a trenérských kempů v Amsterdamu.

Holandský stroj na gól Maartje Paumenová se médiím spíše vyhýbá. O to větší radost máme, že pro fanoušky pozemního hokeje v Česku udělala výjimku. V jejím portrétu se dozvíte třeba to, proč má při trestném rohu takovou ránu, mezi ženami unikátní, a jak si váží toho, že je historicky nejlepší střelkyní na olympijských hrách.     

České hokejistky sice elitní divizi mistrovství Evropy neudržely, i tak ale dosáhly na nejlepší umístění na starém kontinentě v historii. Sedmé místo vybojovaly v závěrečném utkání proti Skotsku, které vyhrály 1:0. Přinášíme vám sestřih pouti českých hokejistek turnajem i s jejich ohlasy.

Mistrovství Evropy bylo mnohem víc, než jen turnaj mužů a žen na Wagener stadionu. Byl to spíše hokejový festival. Součástí bohatého rámcového programu byly také hráčské a trenérské kempy. V reportáži uvidíte, jak tu cenné vědomosti zkušenosti sbírali i vyslanci českého hokeje.

Nový díl Hokeje na zemi má na ČT sport premiéru v pátek 1. 9. 2017 v 14:15, reprízy jsou na programu v sobotu 2. 9. v 4:45 a v neděli 3. 9. v 6:00. Celý díl ale můžete jako obvykle zhlédnout přes internet na ivysílání ČT pod linkem

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10552610198-hokej-na-zemi/

 

Přejeme Vám dobrou zábavu! 

Michal Dimitrov a Martin Hoffmann

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Exkluzivně: Maartje Paumen v Hokeji na zemi!
Loading...

Články

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Články

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...