EXT Ženy: Startuje play-off! Letos v novém formátu.

11.5.2012

Momentka z posledního kola PRG-RAKMomentka z posledního kola PRG-RAK
Momentka z posledního kola PRG-RAK

Praha - Již v sobotu se naplno rozhoří boje o titul mistra ČR v ženské kategorii.

V poněkud termínově rozhárané sezoně se tuto sobotu odstartuje ženské playoff. Bude se hrát na dvě utkání -  doma a venku. Každé utkání musí mít vítěze - pokud je tedy výsledek nerozhodný, následují penalty. V případě výsledku 1:1 na utkání následuje 10minutové prodloužení. Pokud v něm nepadne zlatý gól, následují rozhodující penalty 5-ti hráčů.

Začíná se vždy na hřišti hůře postaveného celku po základní části. Semifinálové dvojice se neliší od těch loňských - Slavia přivítá Hostivař a Praga Rakovník.

Hostivař - Slavia 12.5.2012 - Na Groši - 13.00

Na hřiště již tradičního semifinálového soupeře zajíždí nejlepší celek základní části. To, že Slavia má problémy s Hostivaří, zejména pak na jejich hřišti, jasně dokazuje první utkání dlouhodobé části, kdy si hostivařské ladies poradily se sešívanými dívkami hubeným poměrem 1:0. Hráčky úřadujícího šampiona jim však v Edenu vše vrátily, když v posledním kole základní sezony zvítězily poměrně přesvědčivě 6:2. Jak dopadne jejich první měření sil? Chytřejší budeme v sobotu odpoledne.

Rakovník - Praga 12.5.2012 - 10.00

Tradiční rivalové, tradiční boj. S tím jdou do utkání oba soupeři. V základní části soutěže se střetli dvakrát a pokaždé se radovaly pražanky. V Rakovníku zvítězly 3:2 a v posledním kole doma si se středočeškami poradily nejtěsnějším rozdílem 1:0. Vydrží jim tato bilance i po semifinále playoff? Nechme se překvapit...

-jam-

pozemnihokej.cz > Soutěže > Články > Extraliga ženy > EXT Ženy: Startuje play-off! Letos v novém formátu.