Extraliga muži

 Extraliga muži 2015/16 Z V R P + - B
1.Slavia181530911748
2.Litice181404793542
3.Bohemians181233773739
4.Rakovník181215674537
5.President18837495827
6.Hradec18639555921
7.Praga18558203720
8.Hostivař184014304812
9.Rača183114287210
10.Bolevec181116151034

 

Soubor:
přehled_střelců_extraliga_muži.doc
Popis:
Přehled střelců extraliga muži 2016
Formát:
doc
Velikost:
24kB
Soubor:
přehled_trestů_extraliga_muži.doc
Popis:
Přehled trestů extraliga muži 2016
Formát:
doc
Velikost:
17kB
Soubor:
přehled_výsledků_extraliga_muži.doc
Popis:
Přehled výsledků extraliga muži
Formát:
doc
Velikost:
50kB
Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
5.9.2015 (sobota) 11:00 Slavia RačaExtra muži 1.kolo4:0
5.9.2015 (sobota) 15:00 Hradec HostivařExtra muži 1.kolo2:1
5.9.2015 (sobota) 16:00 Bohemians PragaExtra muži 1.kolo2:2
5.9.2015 (sobota) 16:00 Rakovník PresidentExtra muži 1.kolo2:3
5.9.2015 (sobota) 16:00 Litice BolevecExtra muži 1.kolo6:0
6.9.2015 (neděle) 10:00 Rača PresidentExtra muži 2.kolo4:1
12.9.2015 (sobota) 09:00 Praga RakovníkExtra muži 2.kolo3:4
12.9.2015 (sobota) 09:30 Bolevec BohemiansExtra muži 2.kolo1:6
12.9.2015 (sobota) 10:45 Slavia HradecExtra muži 2.kolo2:2
12.9.2015 (sobota) 12:00 Hostivař LiticeExtra muži 2.kolo2:3
19.9.2015 (sobota) 10:00 Hostivař Bohemiansextra muži 3.kolo0:2
19.9.2015 (sobota) 11:30 Hradec Račaextra muži 3.kolo2:4
19.9.2015 (sobota) 13:00 President Pragaextra muži 3.kolo1:1
19.9.2015 (sobota) 15:00 Litice Slaviaextra muži 3.kolo1:6
19.9.2015 (sobota) 15:30 Rakovník Bolevecextra muži 3.kolo9:0
20.9.2015 (neděle) 10:00 Rača Pragaextra muži 4.kolo0:1
26.9.2015 (sobota) 10:00 Hostivař RakovníkExtra muži 4.kolo2:6
26.9.2015 (sobota) 12:30 Slavia BohemiansExtra muži 4.kolo4:1
26.9.2015 (sobota) 14:00 Bolevec PresidentExtra muži 4.kolo2:8
26.9.2015 (sobota) 15:00 Hradec LiticeExtra muži 4.kolo3:6
27.9.2015 (neděle) 13:30 Rača BolevecExtra muži 6.kolo3:1
28.9.2015 (pondělí) 14:00 President HostivařExtra muži 5.kolo2:1
28.9.2015 (pondělí) 15:30 Rakovník SlaviaExtra muži 5.kolo1:4
28.9.2015 (pondělí) 16:00 Praga BolevecExtra muži 5.kolo1:0
28.9.2015 (pondělí) 16:00 Bohemians HradecExtra muži 5.kolo5:3
3.10.2015 (sobota) 10:00 Hostivař PragaHostivařextra muži 4.kolo0:1
3.10.2015 (sobota) 10:45 Slavia PresidentSlaviaextra muži 4.kolo6:1
3.10.2015 (sobota) 13:00 Hradec RakovníkHradecextra muži 4.kolo2:4
3.10.2015 (sobota) 16:00 Litice BohemiansLiticeextra muži 4.kolo1:2
10.10.2015 (sobota) 11:00 President HradecExtra muži 6.kolo3:3
10.10.2015 (sobota) 15:00 Praga SlaviaExtra muži 6.kolo1:2
10.10.2015 (sobota) 16:00 Bohemians RačaExtra muži 7.kolo5:3
10.10.2015 (sobota) 16:00 Rakovník LiticeExtra muži 6.kolo2:5
11.10.2015 (neděle) 10:00 Rača HostivařExtra muži 7.kolo2:3
17.10.2015 (sobota) 10:00 Hradec PragaExtra muži 8.kolo1:1
17.10.2015 (sobota) 11:00 Slavia BolevecExtra muži 8.kolo11:0
17.10.2015 (sobota) 16:00 Litice PresidentExtra muži 8.kolo6:0
17.10.2015 (sobota) 16:00 Bohemians RakovníkExtra muži 8.kolo6:0
18.10.2015 (neděle) 10:00 Hostivař BolevecExtra muži 7.kolo6:0
24.10.2015 (sobota) 10:00 Hostivař SlaviaExtra muži 9.kolo1:3
24.10.2015 (sobota) 11:00 Praga LiticeExtra muži 9.kolo1:5
24.10.2015 (sobota) 11:00 Bolevec HradecExtra muži 9.kolo2:4
24.10.2015 (sobota) 13:00 President BohemiansExtra muži 9.kolo4:4
24.10.2015 (sobota) 15:30 Rakovník RačaExtra muži 9.kolo5:2
25.10.2015 (neděle) 10:00 Rača SlaviaExtra muži 10.kolo0:11
2.4.2016 (sobota) 11:00 Bolevec LiticeExtra muži 10.kolo0:7
2.4.2016 (sobota) 11:00 Praga BohemiansExtra muži 10.kolo1:6
2.4.2016 (sobota) 12:30 President RakovníkExtra muži 10.kolo1:3
3.4.2016 (neděle) 15:00 Hostivař HradecExtra muži 10.kolo1:2
9.4.2016 (sobota) 10:00 Hostivař BohemiansExtra muži 12 kolo2:3
9.4.2016 (sobota) 11:00 Bolevec RakovníkExtra muži 12 kolo0:4
9.4.2016 (sobota) 11:00 Praga PresidentExtra muži 12 kolo0:1
16.4.2016 (sobota) 13:00 Praga RačaExtra muži 13.kolo0:0
16.4.2016 (sobota) 16:00 Litice HradecExtra muži 13.kolo7:2
16.4.2016 (sobota) 16:00 Rakovník HostivařExtra muži 13.kolo5:1
16.4.2016 (sobota) 16:00 Bohemians SlaviaExtra muži 13.kolo2:2
16.4.2016 (sobota) 17:45 President BolevecSlaviaExtra muži 13.kolo8:3
17.4.2016 (neděle) 10:00 Rača HradecMnichoviceExtra muži 12 kolo3:5
23.4.2016 (sobota) 10:00 Hostivař PresidentExtra muži 14.kolo2:3
23.4.2016 (sobota) 10:45 Slavia RakovníkExtra muži 14.kolo2:2
23.4.2016 (sobota) 11:00 Bolevec PragaExtra muži 14.kolo1:1
23.4.2016 (sobota) 15:00 Hradec BohemiansExtra muži 14.kolo4:3
7.5.2016 (sobota) 10:45 President SlaviaSlaviaExtra muži 15.kolo1:7
7.5.2016 (sobota) 15:00 Bolevec RačaExtra muži 15.kolo2:0
7.5.2016 (sobota) 16:00 Rakovník HradecExtra muži 15.kolo4:3
7.5.2016 (sobota) 16:00 Bohemians LiticeExtra muži 15.kolo2:0
8.5.2016 (neděle) 10:00 Litice RačaExtra muži 5.kolo6:2
8.5.2016 (neděle) 16:00 Praga HostivařExtra muži 15.kolo2:1
14.5.2016 (sobota) 14:00 Bohemians BolevecHostivařExtra muži 11.kolo7:1
14.5.2016 (sobota) 14:15 President RačaSlaviaExtra muži 11.kolo4:0
14.5.2016 (sobota) 16:00 Rakovník PragaExtra muži 11.kolo5:1
14.5.2016 (sobota) 17:00 Litice HostivařExtra muži 11.kolo6:1
15.5.2016 (neděle) 10:00 Rača BohemiansExtra muži 16.kolo2:11
21.5.2016 (sobota) 11:00 Bolevec HostivařExtra muži 16.kolo0:1
21.5.2016 (sobota) 16:00 Hradec PresidentExtra muži 16.kolo2:4
21.5.2016 (sobota) 16:00 Slavia PragaExtra muži 16.kolo2:0
21.5.2016 (sobota) 17:00 Litice RakovníkExtra muži 16.kolo5:3
22.5.2016 (neděle) 14:00 Hradec SlaviaExtra muži 11.kolo2:5
26.5.2016 (čtvrtek) 19:30 Slavia LiticeExtra muži 12 kolo7:0
28.5.2016 (sobota) 11:00 Bolevec SlaviaExtra muži 17.kolo0:8
28.5.2016 (sobota) 11:00 Praga HradecExtra muži 17.kolo2:0
28.5.2016 (sobota) 14:00 Hostivař RačaExtra muži 17.kolo3:1
28.5.2016 (sobota) 14:15 President LiticeExtra muži 17.kolo1:5
28.5.2016 (sobota) 15:30 Rakovník BohemiansExtra muži 17.kolo4:3
29.5.2016 (neděle) 10:00 Rača LiticeExtra muži 13.kolo0:4
4.6.2016 (sobota) 10:45 Slavia Hostivařextra muži 18.kolo5:2
4.6.2016 (sobota) 14:00 Rača Rakovníkextra muži 18.kolo2:4
4.6.2016 (sobota) 16:00 Hradec Bolevecextra muži 18.kolo13:2
4.6.2016 (sobota) 16:00 Bohemians Presidentextra muži 18.kolo7:3
4.6.2016 (sobota) 17:00 Litice Pragaextra muži 18.kolo6:1
10.6.2016 (pátek) 18:30 Litice BohemiansExtra muži semif.1:3
10.6.2016 (pátek) 20:30 Rakovník SlaviaExtra muži semif.3:4
11.6.2016 (sobota) 16:00 Slavia RakovníkExtra muži semif.3:2
11.6.2016 (sobota) 17:45 Bohemians LiticeSlavia PrahaExtra muži semif.3:2
12.6.2016 (neděle) 16:00 Slavia RakovníkExtra muži semif.
12.6.2016 (neděle) 18:00 Litice BohemiansExtra muži semif.
18.6.2016 (sobota) 17:00 Slavia BohemiansExtra muži finále8:2