Extraliga muži - hala

Soubor:
přehled_střelců_extraliga_muži_hala.doc
Popis:
přehled střelců
Formát:
doc
Velikost:
12kB
Soubor:
přehled_výsledků_extraliga_muži_hala.doc
Popis:
přehled výsledků se střelci
Formát:
doc
Velikost:
18kB
 Extraliga muži 2018/19 Z V R P + - B
1.Rakovník10820692226
2.Slavia10622642920
3.Litice10514594116
4.Bohemians10325384511
5.Bolevec1030732609
6.President1011826914
Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
1.12.2018 (sobota) 13:00 Bohemians PresidentVŠPExtra muži 5:5
1.12.2018 (sobota) 14:00 Rakovník BolevecPlzeňExtra muži7:1
1.12.2018 (sobota) 15:00 Slavia LiticePlzeňExtra muži4:4
1.12.2018 (sobota) 16:00 Bohemians RakovníkPlzeňExtra muži3:3
1.12.2018 (sobota) 17:00 President LiticePlzeňExtra muži1:15
1.12.2018 (sobota) 18:00 Bolevec SlaviaPlzeňExtra muži4:3
8.12.2018 (sobota) 09:00 Litice BolevecKostelecExtra muži6:3
8.12.2018 (sobota) 10:00 Slavia BohemiansKostelecExtra muži6:1
8.12.2018 (sobota) 11:00 Rakovník PresidentKostelecExtra muži11:1
8.12.2018 (sobota) 12:00 Bohemians LiticeKostelecExtra muži4:6
8.12.2018 (sobota) 13:00 President BolevecKostelecExtra muži6:5
8.12.2018 (sobota) 14:00 Rakovník SlaviaKostelecExtra muži8:4
23.12.2018 (neděle) 09:00 Litice RakovníkSlaviaExtra muži2:8
23.12.2018 (neděle) 10:00 Bolevec BohemiansSlaviaExtra muži5:9
23.12.2018 (neděle) 11:00 Slavia PresidentSlaviaExtra muži8:4
23.12.2018 (neděle) 12:00 Bolevec RakovníkSlaviaExtra muži1:9
23.12.2018 (neděle) 13:00 Litice SlaviaSlaviaExtra muži2:6
23.12.2018 (neděle) 14:00 President BohemiansSlaviaExtra muži4:8
19.1.2019 (sobota) 08:00 Rakovník BohemiansSlaviaExtra muži6:2
19.1.2019 (sobota) 09:00 Bolevec LiticeSlaviaExtra muži5:4
19.1.2019 (sobota) 10:00 President RakovníkSlaviaExtra muži1:5
19.1.2019 (sobota) 11:00 Bohemians SlaviaSlaviaExtra muži0:5
19.1.2019 (sobota) 12:00 Litice PresidentSlaviaExtra muži14:1
19.1.2019 (sobota) 13:00 Slavia BolevecSlaviaExtra muži10:0
26.1.2019 (sobota) 08:00 Bolevec PresidentSlaviaExtra muži6:1
26.1.2019 (sobota) 09:00 Litice BohemiansSlaviaExtra muži3:1
26.1.2019 (sobota) 10:00 Slavia RakovníkSlaviaExtra muži4:4
26.1.2019 (sobota) 11:00 Bohemians BolevecSlaviaExtra muži5:2
26.1.2019 (sobota) 12:00 President SlaviaSlaviaExtra muži2:14
26.1.2019 (sobota) 13:00 Rakovník LiticeSlaviaExtra muži8:3
3.2.2019 (neděle) 12:30 Rakovník BohemiansSlaviaExtra muži5:3
3.2.2019 (neděle) 13:45 Slavia LiticeSlaviaExtra muži1:0
3.2.2019 (neděle) 16:30 Rakovník SlaviaSlaviaExtra muži6:1
pozemnihokej.cz > Archiv liga > IN 2018/2019 > Extraliga muži - hala
Loading...

IN 2018/2019

Loading...

IN 2018/2019

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...