Extraliga muži (sk. A)

 Extraliga muži A 2017/18 Z V R P + - B
1.Slavia10910501428
2.Bohemians10721332223
3.Litice B10415334113
4.President10406183712
5.Rača1030730309
6.Praga1010915343
Soubor:
přehled_střelců_extraliga_muži_a.doc
Popis:
střelci extraliga muži
Formát:
doc
Velikost:
13kB
Soubor:
přehled_výsledků_extraliga_muži_a.doc
Popis:
výsledkyextraliga muži A
Formát:
doc
Velikost:
17kB
Soubor:
přehled_trestů_extraliga_muži_a.doc
Popis:
tresty extraliga muži A
Formát:
doc
Velikost:
8kB
Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
2.9.2017 (sobota) 16:00 Litice B BohemiansExtraliga muži A4:5
5.9.2017 (úterý) 19:30 Slavia PresidentExtraliga muži A9:0
9.9.2017 (sobota) 11:00 Praga Litice BExtraliga muži A3:4
13.9.2017 (středa) 20:00 President BohemiansExtraliga muži A1:2
23.9.2017 (sobota) 12:30 Litice B SlaviaExtraliga muži A1:14
23.9.2017 (sobota) 14:00 Rača PresidentExtraliga muži A
23.9.2017 (sobota) 14:15 Bohemians PragaExtraliga muži A3:1
25.9.2017 (pondělí) 20:00 President PragaExtraliga muži A0:2
26.9.2017 (úterý) 19:30 Slavia BohemiansExtraliga muži A4:2
30.9.2017 (sobota) 16:00 Rača Litice BRačaExtraliga muži A1:2
7.10.2017 (sobota) 11:00 Praga SlaviaExtraliga muži A2:3
7.10.2017 (sobota) 14:00 Litice B PresidentExtraliga muži A8:1
7.10.2017 (sobota) 14:15 Bohemians RačaExtraliga muži A5:3
8.10.2017 (neděle) 15:00 Praga RačaExtraliga muži A3:6
14.10.2017 (sobota) 12:30 President SlaviaExtrakiga muži A1:5
14.10.2017 (sobota) 14:00 Rača PragaRačaExtraliga muži A5:0
14.10.2017 (sobota) 14:15 Bohemians Litice BExtraliga muži A4:4
21.10.2017 (sobota) 14:00 Rača SlaviaExtraliga muži A4:6
21.10.2017 (sobota) 14:15 Bohemians PresidentExtraliga muži A2:0
21.10.2017 (sobota) 16:00 Litice B PragaExtraliga muži A4:2
22.10.2017 (neděle) 10:00 Slavia RačaRačaExtraliga muži A3:2
7.4.2018 (sobota) 16:00 President RačaMnichoviceExtraliga muži A4:3
8.4.2018 (neděle) 10:00 Rača PresidentMnichoviceExtraliga muži A1:2
12.4.2018 (čtvrtek) 20:00 Bohemians SlaviaExtraliga muži A2:2
14.4.2018 (sobota) 11:00 Praga PresidentExtraliga muži A1:2
14.4.2018 (sobota) 14:30 Litice B RačaExtraliga muži A1:3
15.4.2018 (neděle) 10:45 Slavia Litice BExtraliga muži A1:0
17.4.2018 (úterý) 20:00 Praga BohemiansExtraliga muži A1:4
21.4.2018 (sobota) 09:00 President Litice BExtraliga muži A7:5
21.4.2018 (sobota) 10:45 Slavia PragaExtraliga muži A3:0
21.4.2018 (sobota) 14:00 Rača BohemiansMnichoviceExtraliga muži A2:4
pozemnihokej.cz > Rozlosování > Extraliga muži (sk. A)