EXTRALIGA ŽENY

A: SK Slavia Praha A – TJ Mnichovice 14:0 (8:0)

B: Mejzlíková A. 3x, Kučerová M. 2x, Capouchová 3x, Reichlová 2x, Bížová 2x, Reinosová, Hrachová
R: Šmídová, Venclová

Hra se odehrávala převážně na půlce Mnichovic, kterým v útoku citelně chyběla jejich obávaná střelkyně Lenka Fousková. Slavia měla celý zápas zcela pod kontrolou a především díky skvělým zásahům brankařky Mnichovic nebylo skóre zápasu ještě vyšší.

B: HC Hostivař – Slovensko 6:1 (2:0)

B: Neplechova D. 3x, Milerova 2x, Brvtvová - Strapkova
R: Holek, Babická

Hračky Slovenska se snažili vzdorovat tlaku Hostivaře a hrozily spíše jen z protiútoku. Poločasové vedení 2:0 bylo zasloužené. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první, Hostivař pilně útočila, hráčky Slovenska se jen bránily.

HC 1946 Praga – TJ Slavia Hradec Králové 1:0

B: Kolářková
R: Zgraja,

První čtvrtina byla vcelku vyrovnaná, pak začala být Pragovka agresivnější a Hradec spíše jenom bránil, případně si vybojoval breakovou situaci. Ve zbytku zápasu měla Pragovka ještě pár rohů, které však nedokázala proměnit.

EXTRALIGA MUŽI

HC 1970 Bolevec – HC 1972 Rakovník 0:4

B: Seemann 3x, Procházka
R: Pravda, Hupcej

První čtvrtina byla vyrovnaná bez branek, hosté se ujali gólem z penalty v 17. minutě a do konce poločasu přidali ještě jednu branku. Ve druhém poločase hosté vstřelili další dvě branky a zaslouženě vyhráli. Utkání bylo poklidné bez karet.

HC Hostivař – HC Bohemians Praha 2:3 (1:1)

B: Svoboda 2x – Vohnický, Železný 2x

Velmi kvalitní utkání, které bylo ve velkém tempu. Do vedení se dostala Hostivař gólem Lukáše Svobody,
odpověď ještě v prvním poločase trefil Tomáš Vohnický. Oba týmy spálily mnoho šancí a tak si vzal slovo Honza Železný, dvakrát skóroval a zdálo se, že je hotovo. Hostivař stihla ještě snížit na 2:3 zásluhou opět Svobody, Bohemka si však vítězství již pohlídala.

HC 1946 Praga – President 0:1

B: Trop
R: Zgraja,

Začátek zápasu byl dosti vyrovnaný. Koncem prvního poločasu skóroval jediný gól zápasu hráč Presidentu Jakub Krob. Druhý poločas se odehrál v podobné režii.