Praha 18. 4. 2016

President - HC 1970 Bolevec 8:3 (4:2)

B: Trávník J. 3x,Trop Jakub 3x, Trávník M., Šimanek M. -Melka, Pecháček,Fretschner
R: Holek, Zgraja

Svižný zápas, který měl President od začátku pod kontrolou, avšak při vedení 4:0 přišly dvě branky hostí a tak President musel znovu zabrat. Což dokázal a zkušeně došel k vysokému vítězství.

HC 1946 Praga – KPH Rača 0:0

R: Holek, Tóth

Útočně vedené utkání, kde však vynikali oba gólmani a ani jeden z nich gól do své branky nepustil. V největší šanci Pragovky zastavila ránu Kopřivy tyč.

HC Bohemians Praha  – SK Slavia Praha 2:2 (2:0)

B: Železný , Richter - Kyndl, Hoffmann

Napínavé utkání, kde první poločas Bohemians ovládli a Slavii do ničeho nepustili. Aktivita Bohemians byla velká, ale efektivita už tak vysoká nebyla. Poločas tak skončil 2:0. Slávisté ve druhém poločase zabrali a soupeři se vyrovnali a to nakonec i ve skóre.

TJ Plzeň Litice - ZJ Slavia Hradec Kralové 7:2 (3:0)

B: Bárta, Koryták, Sochor, Kordík, Nicklas, Čvančara, Karnold - Toms 2x
R: Vrkoč, Pravda

Domácí měli zápas od začátku pod kontrolou. Po pěti minutách vedli 3:0 a to rozhodlo o průběhu celého utkání. Zápas sledovalo 180 diváků.