EXTRALIGA MUŽI

President ­ - SK Slavia Praha 1:7 (1:4)
B: Trávník ­ Kyndl 3x,Urbanec,Piterák,Lehovec,Hoffman
R: Tooth, Piardi

Zápas jednoznačný podle výsledku však ve skutečnosti zdaleka nebyl. Sice Slavia rychle vedla 2­0 ale President korigoval z penalty Markem Trávníkem. Bohužel to byla však jejich poslední gólová střela. Do konce první půle zápasu už Slavia začala mít víc ze hry a také gólově využila tyto šance. President se po půli vzchopil, nicméně Slavia je do šancí nepouštěla a naopak byla to Slavie, která se znovu střelecky prosadila a tak zápas vzládla a vyhrála.

Bohemians - TJ­ Litice Plzeň 2:0 (1:0)
B: Vohnický 2x
R: Troníček, Kavan

Vyrovnané utkání, ve kterém se nakonec radovali domácí. Litice postrádali svého kapitána ­ Koryťáka, který musel nuceně střídat již v první polovině zápasu, kvůli svalovému zranění. Na ofenzivní hře Litic to bylo citelně znát. Chyběly dlouhé pasy do zelenobílé obrany. Hra se odehrávala především mezi čvtrtinami. Pokud se nějaký útok dostal až do kruhu, řešili situaci s přehledem oba brankáři. Do vedení šli Bohemians po nenápadné teči Vohnického. Tentýž hráč skóroval i podruhé tentokrát z trestného rohu, v poslední čtvrtine zápasu. Bohemians si dvoubrankové vedení do konce pohlídali.

HC 1946 Praga - HC­ Hostivař 2:1 (1:1)
B: Kopřiva ­ Uhlíř, Bodnár

Na kvalitě hry se podepsalo nepokropené hřistě. Do vedení šla Praga kdy po skrumáži před brankou dorážel domácí Kopřiva. Praga vedení dlouho neudržela. Na 1:1 vyrovnával Uhlíř ­ přesně mířená střela z levé strany kruhu do pravé strany branky. Celkově byla hra plná nepřesností, které pramenily ze suché trávy. Nicméně podmínky pro oba týmy byly stejné. Remízové utkání nakonec na svou stranu strhla Praga, která zužitkovala třetí trestný roh ­ Bodnár využil při střele povrchu ­ brankářovi se na trávě zasekla noha, 2:1 pro Pragu, 4 minuty do konce. Hostivař již nedokázala gólově odpovědět. Vyrovnané utkání, kdy měla míček více v držení Hostivař, nakonec vyhrála Praga.

HC 1972 Rakovník ­- TJ Slavia Hradec Králové 4:3
B: Hynčík, Koutník, Machút ­ Jahoda 2x, Seemann, Procházka
R: Zgraja, Hupcej

V první půli se hrálo spíše na straně Rakovníka a tak se Hradci také podařilo vstřelit první gól a udržet toto vedení do konce poločasu. Ve třetí čtvrtině se hra začala více vyrovnávat a nakonec se po polovině čtvrté čtvrtiny dostal Rakovník do vedení, které už Hradec nedokázal vyrovnat.

EXTRALIGA ŽENY

SK Slavia Praha ­ HC 1972 Rakovnik 6:2 (2:2)
B: Mejzlíková A. 2x, Bížová 2x, Capouchová, Nováková N. ­ Hanzlová 2x
R: Venclová, Tooth

Že to bude velmi vzrusujici zapas, plny zajimavych akci, se potvrdilo hned v uvodu utkani. Jiz ve druhe minute se ujal vedeni Rakovnik zasluhou Klary Hanzlove. Dalsi gol na sebe nenechal dlouho cekat a Slavia vsitila vyrovnavaci gol. To ale domacim nestacilo a v 7. minute Slavia pridala druhy gol a tim strhla skore na svoji stranu. Hra probihala ve velmi vysokem tempu. Oba tymy predvadely skvele vykony. V prubehu prvniho polocasu se Hanzlove podarilo podruhe prekonat brankarku SK Slavia presnym backhandem. Polocas byl tedy smirny 2:2. V uvodu druhe pule mela devcata ze Slavie hned dva trestne rohy, ktere nekompromisne promenila. Bohuzel se ukazalo, ktery tym ma vic sil a hra na strane Slavie mirne prevazovala. Do konce zapasu Slavia dokazala vstrelit jeste dalsi dve branky. Domaci tym se tak postaral o vyhru na vlastni pude a zvitezil 6:2.

TJ Plzeň Litice - TJ­ Mnichovice 1:4 (0:2)
B:
R: Poloprutská,

Počátek utkání přinesl spíše opatrnou hru. Po pěkných individuálních akcích hráček Mnichovic, se tomuto týmu podařilo dvakrát skórovat. Přestože tlak Litic se ve druhém poločase stupňoval a celkově měly herní převahu, byly to opět Mnichovice, komu se podařilo ještě dvakrát skórovat. Teprve minutu před koncem pak Litice korigovaly stav, když vstřelily gól z rohu. Několikrát předtím výhody této standardní situace nevyužily.

HC 1946 Paga ­ - HC Hostivař 2:0 (1:0)
B: Descyová, Nedvědová
R: Babická, Šmídová

Jednalo se o vyrovnané utkání, kde nebylo příliš gólových šancí a hra se odehrávala převážně ve středu hřiště. Oba týmy spoléhaly na rychlé protiútoky, ze kterých byla nakonec úspěšnější Praga.

HC Bohemians Praha -­ Slovensko 3:0 (1:0)
B: Střihavková, Buňatová, Štefanová

Hráčky Bohemians se v první čtvrtině ujaly vedení. Slovensko se snažilo vyrovnat, ale snaha hostujících hráček nebyla korunována úspěchem. Naopak hráčky klokanů navýšily svoje vedení a obzvlášť líbivá byla individuální akce "Máři", která zkušeně obešla obránkyni soupeře i gólmanku a svoje sólo zakončila gólem do prázdné brány. Hokejistky Slovenska v závěrečné části zvýšily svůj tlak, ale i díky dobře chytající brankářce Bohemky se jim nepodařilo vstřelit gól.